ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • PLC, RS-232/RS-485, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9
    Dodano: 05.12.2019

    Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9 to najnowszy i najszybszy model spawarek Signal Fire. Wyróżnia się najkrótszym procesem spawania wynoszącym zaledwie 5 sekund oraz wbudowanym modułem z miernikiem mocy i wizualnym lokalizatorem uszkodzeń VFL, pozwalającym m.in. na szybką diagnostykę toru optycznego zaraz po wykonaniu spawu.
    Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9 :: WISP.PL
    Urządzenie bazuje na wydajnym czterordzeniowym procesorze przemysłowym, co czyni ją najszybciej działającym urządzeniem na rynku - spawarka gotowa jest do pracy po 3 sekundach. 

    • Średni czas spawania: 5s 
    • Średni czas zgrzewania: 15s
    • Miernik mocy
    • Wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

    Do zestawu dołączone są akcesoria: skrzynka na narzędzia, zestaw zapasowych elektrod, gilotyna do cięcia włókien, stripper uniwersalny, stripper do kabli płaskich, butelka z dozownikiem, pędzel do czyszczenia, pasek do noszenia spawarki oraz pasek do noszenia skrzynki, ładowarka sieciowa z adapterem USB.
     

    Zobacz inne

    27.01.2020, 14:55 : Nowa seria urządzeń MikroTik LoRa
    26.11.2019, 13:51 : Nowa seria urządzeń MikroTik z LTE CAT6
    20.09.2019, 11:56 : Nowości MikroTik: narzędzie Mobile Quick Setup i trzypasmowy router Audience
    31.07.2019, 12:46 : Nowości MikroTik: CRS326-24S+2Q+RM, Q+85MP01D, Q+DA0001, Q+BC0003-S+ oraz LHG XL 52 ac
    23.07.2019, 12:50 : Tenda F3 znów dostępna!
    23.07.2019, 10:49 : Nowości: MikroTik CRS312-4C+8XG-RM, PWR-Line PRO i quickMOUNT-X
    08.07.2019, 11:27 : Nowość: Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range
    10.06.2019, 10:01 : Nowości: MikroTik LHG 60G na pasmo 60 GHz oraz wAP ac kit i LtAP kit na pasma 4G i LTE
    09.05.2019, 11:03 : Nowości: MikroTik GPeR i Ubiquiti LAP-GPS
    17.04.2019, 14:11 : Nowości MikroTika


    Dostępność:
    dostępne
    Radiolinia 24GHz Racom RAy3, 1Gbps (anteny 680/900)
    Producent: Racom
    20 035,80 zł
    16 289,27 zł netto
    RAy3 jest wysokiej klasy radiolinią przeznaczoną do pracy w wolnym paśmie, zestaw z anteną Jirous JRMB-680-24 oraz JRMB-900-24
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UniFi WiFi BaseStation XG (UWB-XG)
    Producent: Ubiquiti Networks
    6 513,10 zł
    5 295,20 zł netto
    Access point z portem 10 Gigabit Ethernet, quad-radio 4x4 MU-MIMO (po jednym na radio), potrójne radio 5 GHz 802.11ac Wave 2, MU-MIMO i beamforming, zasilanie PoE w standardzie 802.3bt, limit klientów 1500
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti LTU Pro (LTU-Pro)
    Producent: Ubiquiti Networks
    841,30 zł
    683,98 zł netto
    Radio 5GHz z zintegrowaną anteną 24dBi. Działa jako Klient CPE w sieciach punkt-wielopunkt (PtMP) z LTU Rocket jako stacją bazową
    Dostępność:
    dostępne
    Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 100szt
    Producent: brak danych
    56,50 zł
    45,93 zł netto
    Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti LTU Lite (LTU-Lite)
    Producent: Ubiquiti Networks
    472,40 zł
    384,07 zł netto
    Radio 5GHz z zintegrowaną anteną 13dBi. Działa jako Klient CPE w sieciach punkt-wielopunkt (PtMP) z LTU Rocket jako stacją bazową
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti LTU Rocket (LTU-Rocket)
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 862,70 zł
    1 514,39 zł netto
    Wydajne i odporne na zakłócenia radio 5 GHz do wykorzystania jako stacja bazowa w sieciach punkt-wielopunkt (PtMP)
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE190
    Producent: TP-Link
    93,80 zł
    76,26 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC750
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti airFiber 60 (AF60)
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 442,60 zł
    1 172,85 zł netto
    System radiowy pracujacy w paśmie 60 GHz z radiem zapasowym na 5 GHz, zasięg do 2km, przepustowość 1Gb/s, 1x port Gigabit Ethernet
    Cena za jedną stronę
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (USW‑Industrial) UniFi Switch Industrial
    Producent: Ubiquiti Networks
    2 461,00 zł
    2 000,81 zł netto
    Zarządzalny switch z 10x portami Gigabit Ethernet z 8x wyjściami PoE++
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 3m, 3 gniazda
    Producent: Lanberg
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    3m, 3 gniazda, biały
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 3m, 3 gniazda
    Producent: Lanberg
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    3m, 3 gniazda, czarny
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MW300D
    Producent: Mercusys
    76,70 zł
    62,36 zł netto
    Bezprzewodowy router/modem ADSL2+ 2,4 GHz 300Mb/s, 3x porty Fast Ethernet, 1x port RJ11, 2x anteny 3 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-WA1201
    Producent: TP-Link
    216,20 zł
    175,77 zł netto
    Bezprzewodowy punkt dostępowy AC1200 z Gigabitowym portem wspierającym pasywne PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą
    Producent: brak danych
    301,40 zł
    245,04 zł netto
    48-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19"
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 3000 RT HID, LCD Rack 19"
    Producent: Power Walker
    2 625,00 zł
    2 134,15 zł netto
    UPS o mocy 3000VA/2700W wyposażony w 8x IEC C13, 1x IEC C19, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 2000 RT HID, LCD Rack 19"
    Producent: Power Walker
    2 275,90 zł
    1 850,33 zł netto
    UPS o mocy 2000VA/1800W wyposażony w 8x IEC, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 1,5m, 3 gniazda, biały
    Producent: Lanberg
    16,90 zł
    13,74 zł netto
    1,5m, 3 gniazda, biały
    Dostępność:
    dostępne
    Przedłużacz Lanberg 1,5m, 3 gniazda, czarny
    Producent: Lanberg
    16,90 zł
    13,74 zł netto
    1,5m, 3 gniazda, czarny
    Dostępność:
    dostępne
    Planet VC-231G
    Producent: Planet
    434,80 zł
    353,50 zł netto
    Konwerter Ethernet -> sieć telefoniczna VDSL2
    Dostępność:
    dostępne
    Radiolinia 24GHz Racom RAy3, 1Gbps (anteny 2x 680)
    Producent: Racom
    18 783,60 zł
    15 271,22 zł netto
    RAy3 jest wysokiej klasy radiolinią przeznaczoną do pracy w wolnym paśmie, zestaw z antenami Jirous JRMB-680-24.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link KL130
    Producent: TP-Link
    136,40 zł
    110,89 zł netto
    Bezprzewodowa żarówka LED Smart ze ściemniaczem i zmiennym kolorem światła (2500K - 9000K), 800 lumenów
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link KL110
    Producent: TP-Link
    90,90 zł
    73,90 zł netto
    Bezprzewodowa żarówka LED Smart ze ściemniaczem, 800 lumenów
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350X-24
    Producent: Cisco
    2 048,90 zł
    1 665,77 zł netto
    Stackable Managed Small Business Switch z 24x portami Gigabit Ethernet, 2x slotami SFP+ i 2x slotami SFP+ Combo
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TRM250 modem USB LTE
    Producent: Teltonika
    240,70 zł
    195,69 zł netto
    Wydajny modem przemysłowy USB LTE kat. M1, kat. NB-IoT (NB1), EGPRS (G2) w solidnej obudowie z zewnętrzną anteną dla lepszego zasięgu sygnału
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TRM240 modem USB LTE
    Producent: Teltonika
    314,80 zł
    255,93 zł netto
    Wydajny modem przemysłowy USB LTE kat. 1 w solidnej obudowie z zewnętrzną anteną dla lepszego zasięgu sygnału
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-50P
    Producent: Cisco
    2 661,70 zł
    2 163,98 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 375 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-50
    Producent: Cisco
    1 329,10 zł
    1 080,57 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-26P
    Producent: Cisco
    1 354,60 zł
    1 101,30 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 180 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG220-26
    Producent: Cisco
    643,30 zł
    523,01 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    dostępne
    Obudowa rejestratora Rack 19" 3U, pozioma, biała
    Producent: StalFlex
    142,90 zł
    116,18 zł netto
    Pozioma obudowa rejestratora do szafy Rack 19" 3U
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-52MP
    Producent: Cisco
    4 775,00 zł
    3 882,11 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Gigabit Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 740 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-52
    Producent: Cisco
    2 419,00 zł
    1 966,67 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Gigabit Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-28SFP
    Producent: Cisco
    2 313,70 zł
    1 881,06 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 26x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-28MP
    Producent: Cisco
    2 687,10 zł
    2 184,63 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 382 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-28
    Producent: Cisco
    1 330,60 zł
    1 081,79 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 24x portami Gigabit Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-10MP
    Producent: Cisco
    1 098,30 zł
    892,93 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 124 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-10P
    Producent: Cisco
    920,00 zł
    747,97 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 62 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG350-10
    Producent: Cisco
    568,70 zł
    462,36 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF350-48
    Producent: Cisco
    1 322,60 zł
    1 075,28 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Fast Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF350-48P
    Producent: Cisco
    2 886,50 zł
    2 346,75 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Fast Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 382 W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF350-24P
    Producent: Cisco
    1 319,10 zł
    1 072,44 zł netto
    Zarządzalny Small Business Switch z 24x portami Fast Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 185 W
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 3+4U, 180mm, drzwi metalowe, czarna
    Producent: StalFlex
    188,20 zł
    153,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 3+4U, 180mm, drzwi metalowe, szara
    Producent: StalFlex
    188,20 zł
    153,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DH2028-E/W (biała)
    Producent: IPOX
    236,00 zł
    191,87 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25/30fps, 2.8mm lens, AHD CVI TVI CVBS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Chateau LTE12 (RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA)
    Producent: MikroTik
    905,20 zł
    735,93 zł netto
    Dwupasmowy access point z obsługą LTE kat. 12
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)
    Producent: MikroTik
    47,30 zł
    38,46 zł netto
    Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik zasilacz 48V 0.95A (MT48-480095-11DG)
    Producent: MikroTik
    47,30 zł
    38,46 zł netto
    Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)
    Producent: MikroTik
    588,40 zł
    478,37 zł netto
    16-portowy switch zewnętrzny z 15 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP, dual boot (RouterOS lub SwitchOS), przeznaczony do sieci GPEN
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM
    Producent: MikroTik
    3 564,20 zł
    2 897,72 zł netto
    2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF250-48HP
    Producent: Cisco
    1 728,10 zł
    1 404,96 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Fast Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF250-48
    Producent: Cisco
    790,70 zł
    642,85 zł netto
    Smart Switch z 48x portami Fast Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SF250-24
    Producent: Cisco
    470,20 zł
    382,28 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Fast Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-50HP
    Producent: Cisco
    2 376,50 zł
    1 932,11 zł netto
    Smart Switch PoE+ z 48x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-26P
    Producent: Cisco
    1 692,40 zł
    1 375,93 zł netto
    Smart Switch PoE+ z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-26HP
    Producent: Cisco
    1 358,00 zł
    1 104,07 zł netto
    Smart Switch PoE+ z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-26
    Producent: Cisco
    833,50 zł
    677,64 zł netto
    Smart Switch z 24x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-10P
    Producent: Cisco
    869,10 zł
    706,59 zł netto
    Smart Switch PoE z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 500 R1U
    Producent: Power Walker
    652,20 zł
    530,24 zł netto
    UPS o mocy 500VA / 300W wyposażony w 4x IEC, USB (HID), RS-232, do montażu w szafach RACK 19"
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cisco SG250-08HP
    Producent: Cisco
    545,60 zł
    443,58 zł netto
    Smart Switch PoE z 8x portami Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEF1109P-8-102W
    Producent: Tenda
    236,00 zł
    191,87 zł netto
    Niezarządzalny 9-portowy switch Fast Ethernet z 8 portami PoE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Tenda TEF1109P-8-63W
    Producent: Tenda
    159,00 zł
    129,27 zł netto
    Niezarządzalny 9-portowy switch Fast Ethernet z 8 portami PoE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Tapo P100 mini Smart Plug WiFi
    Producent: TP-Link
    58,20 zł
    47,32 zł netto
    Inteligentna wtyczka Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg RO-175GE gigabitowy router AC1750
    Producent: Lanberg
    213,80 zł
    173,82 zł netto
    Bezprzewodowy router AC1750 z funkcją TR-069, IPTV
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg RO-120GE gigabitowy router AC1200
    Producent: Lanberg
    153,00 zł
    124,39 zł netto
    Bezprzewodowy router AC1200 z funkcją TR-069, IPTV
    Dostępność:
    dostępne
    Lanberg RO-030FE router N300
    Producent: Lanberg
    55,30 zł
    44,96 zł netto
    Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (USW-Flex) UniFi Switch Flex
    Producent: Ubiquiti Networks
    482,60 zł
    392,36 zł netto
    Zewnętrzny, wodoorpony switch z 5x portami Gigabit Ethernet z 4x wyjściami PoE i wejściem PoE++
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (USW-Pro-48-POE) UniFi Pro Switch 48 POE Gen2
    Producent: Ubiquiti Networks
    5 261,40 zł
    4 277,56 zł netto
    UniFi Pro Switch 48 PoE, przełącznik z 48x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 40x PoE+ i 8x PoE++ oraz 4x slotami SFP+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (USW-Pro-24-POE) UniFi Pro Switch 24 POE Gen2
    Producent: Ubiquiti Networks
    3 326,60 zł
    2 704,55 zł netto
    UniFi Pro Switch 24 PoE, przełącznik z 24x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 16x PoE+ i 8x PoE++ oraz 2x slotami SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)
    Producent: Huawei
    89,40 zł
    72,68 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON)
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (USW-16-POE) UniFi Switch 16 POE Gen2
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 423,90 zł
    1 157,64 zł netto
    UniFi Switch 16 PoE, przełącznik z 16x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 8x PoE+ oraz 2x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Hak do otwierania studni, 30cm
    Producent: Telcoline
    67,10 zł
    54,55 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Hak do otwierania studni, 45cm
    Producent: Telcoline
    79,50 zł
    64,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16D, 2 wejścia, 16 wyjść
    Producent: Telcoline
    60,90 zł
    49,51 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (USW-24-POE) UniFi Switch 24 POE Gen2
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 800,40 zł
    1 463,74 zł netto
    UniFi Switch 24 PoE, przełącznik z 24x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 16x PoE+ oraz 2x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:8 bez złącz 250um, 1,5m
    Producent: Opto
    26,40 zł
    21,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m
    Producent: Opto
    22,10 zł
    17,97 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik antena RP-SMA/m (HGO-antenna-OUT)
    Producent: MikroTik
    35,50 zł
    28,86 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik NetMetal ac2 (RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM)
    Producent: MikroTik
    667,60 zł
    542,76 zł netto
    Praca w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz. Wersja ze slotem miniPCI-e, Dual Chain
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM
    Producent: MikroTik
    1 974,40 zł
    1 605,20 zł netto
    2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 6U, czarny
    Producent: StalFlex
    86,40 zł
    70,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 4U, czarny
    Producent: StalFlex
    76,80 zł
    62,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 3U, czarny
    Producent: StalFlex
    72,70 zł
    59,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 2U, czarny
    Producent: StalFlex
    69,70 zł
    56,67 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (nHD-cover-wood-3) NanoHD cover wood 3-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    227,60 zł
    185,04 zł netto
    Obudowa dla UniFi nanoHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (nHD-cover-marble-3) NanoHD cover marble 3-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    227,60 zł
    185,04 zł netto
    Obudowa dla UniFi nanoHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (nHD-cover-concrete-3) NanoHD cover concrete 3-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    227,60 zł
    185,04 zł netto
    Obudowa dla UniFi nanoHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (nHD-cover-camo-3) NanoHD cover camo 3-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    227,60 zł
    185,04 zł netto
    Obudowa dla UniFi nanoHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (nHD-cover-fabric-3) NanoHD cover fabric 3-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    227,60 zł
    185,04 zł netto
    Obudowa dla UniFi nanoHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (nHD-cover-black-3) NanoHD cover black 3-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    227,60 zł
    185,04 zł netto
    Obudowa dla UniFi nanoHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda AC8
    Producent: Tenda
    132,90 zł
    108,05 zł netto
      SUPER PRODUKT
      PRODUKT DNIA

    Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 6U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    108,10 zł
    87,89 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 4U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    93,20 zł
    75,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 3U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    83,20 zł
    67,64 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 2U ścienny, 330mm, czarny
    Producent: StalFlex
    70,80 zł
    57,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 6U ścienny, 330mm, szary
    Producent: StalFlex
    108,10 zł
    87,89 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 4U ścienny, 330mm, szary
    Producent: StalFlex
    93,20 zł
    75,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt Rack 19" 3U ścienny, 330mm, szary
    Producent: StalFlex
    83,20 zł
    67,64 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:32 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    90,70 zł
    73,74 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    41,20 zł
    33,50 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: