ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Automatyka i Przemysł
  • Modemy / Routery, Akcesoria,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • PLC, RS-232/RS-485,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Organizery, Patch panele,
  • TP-Link
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • Akcesoria, Switche,
  • Złącza
  • RJ45, RJ11, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    66,20 zł
    53,82 zł netto

    1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    69,60 zł
    56,59 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    73,30 zł
    59,59 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    73,30 zł
    59,59 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    97,50 zł
    79,27 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    97,50 zł
    79,27 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    99,60 zł
    80,98 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    99,60 zł
    80,98 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    105,60 zł
    85,85 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    105,60 zł
    85,85 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    107,00 zł
    86,99 zł netto

    1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    110,00 zł
    89,43 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    114,10 zł
    92,76 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    116,80 zł
    94,96 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    121,70 zł
    98,94 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet z portem PoE oraz ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    121,70 zł
    98,94 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    126,30 zł
    102,68 zł netto

    1x slot SFP i 4x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    127,20 zł
    103,41 zł netto

    Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    128,00 zł
    104,07 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Ubiquiti Networks
    132,90 zł
    108,05 zł netto

    Podłącza zdalne urządzenia PoE i dostarcza dane oraz zasilanie za pomocą okablowania światłowodowego i DC
    Dostępność:
    dostępne
    Planet MC-RPS130   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    33,20 zł
    26,99 zł netto
    111,10 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    138,50 zł
    112,60 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Formy płatności, które obsługujemy: