ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Komputery
  • Akcesoria, Zasilacze,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, PLC,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Solarix
  • Narzędzia, Gniazdka,
  • Światłowody
  • Akcesoria,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Organizery,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Routery,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    72,90 zł
    59,27 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet RJ45, 1x SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Tenda
    150,50 zł
    122,36 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet RJ45, 3x porty Fast Ethernet, 1x port USB, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Tenda
    200,50 zł
    163,01 zł netto

    4x porty Gigabit Ethernet RJ45, 1x port USB, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    7 832,70 zł
    6 368,05 zł netto

    8-portowy terminal OLT GPON
    Formy płatności, które obsługujemy: