ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEG3224P   PROMOCJA 
    Producent: Tenda
    1 351,80 zł
    1 099,02 zł netto
    1 519,10 zł netto

    Zarządzalny switch, 24 gigabitowe porty PoE 10/100/1000 Mb/s z czterema slotami SFP Combo i portem konsolowym. Wspiera Vlan, IP+MAC Binding, QoS, DHCP Snooping, Telnet itp.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEF1226P-24-440W   PROMOCJA 
    Producent: Tenda
    921,30 zł
    749,02 zł netto
    943,49 zł netto

    Przełącznik Web Smart, 24 porty PoE 10/100 Mb/s z dwoma portami gigabitowymi 10/100/1000 Mb/s i dwoma slotami SFP. Z funkcjami QVLAN, agregacją łączy, QoS, MAC binding, port mirroring, SNMP itp.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEF1126P-24-250W   PROMOCJA 
    Producent: Tenda
    736,80 zł
    599,02 zł netto
    755,99 zł netto

    Switch 24 porty PoE 10/100 Mb/s z portem gigabitowym 10/100/1000 Mb/s i slotem SFP. Oferujący 4 tryby pracy: CCTV, Standard, VLAN i Rozszerzony.
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    419,15 zł netto

    WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    207,90 zł
    169,02 zł netto
    245,45 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    2,62 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    2,62 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TRB145 karta sieciowa LTE RS485 Gateway (TRB145000000)   PROMOCJA 
    Producent: Teltonika
    405,90 zł
    330,00 zł netto
    350,37 zł netto

    Małe, lekkie i energooszczędne urządzenie IoT wyposażone w funkcję LTE, port komunikacji szeregowej RS485, microUSB oraz procesor ARM Cortex-A7 1,2 GHz i 128Mb pamięci RAM.
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TRB142 karta sieciowa LTE RS232 Gateway (TRB142000000)   PROMOCJA 
    Producent: Teltonika
    405,90 zł
    330,00 zł netto
    350,37 zł netto

    Małe, lekkie i energooszczędne urządzenie IoT wyposażone w funkcję LTE, port komunikacji szeregowej RS232, microUSB oraz procesor ARM Cortex-A7 1,2 GHz i 128Mb pamięci RAM.
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa nasłupowa/naścienna FDB-0208G, 2 wejścia, 8 wyjść   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    35,70 zł
    29,02 zł netto
    52,20 zł netto

    Wersja z ramką na (splitter kasetkowy); 2 wejścia, 8 wyjść
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    136,49 zł netto

    Max. pojemność spawów: 24 (6x4)
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa pionowa DOME 48F (4x12)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    84,90 zł
    69,02 zł netto
    99,83 zł netto

    Posiada 4 tacki, które umożliwiają podłączenie 48 włókien
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    35,70 zł
    29,02 zł netto
    52,20 zł netto

    wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 8 wyjść
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    8,00 zł
    6,50 zł netto
    10,26 zł netto

    1 wyjście
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa pozioma 96F (4x24), 2 wejścia, 2 wyjścia   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    72,60 zł
    59,02 zł netto
    91,59 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa pozioma 48F (4x12), 2 wejścia, 2 wyjścia   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    60,30 zł
    49,02 zł netto
    84,26 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść   PROMOCJA 
    Producent: Telcoline
    40,60 zł
    33,01 zł netto
    45,45 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    2,76 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik wsAP ac lite (RBwsAP-5Hac2nD)   PROMOCJA 
    Producent: MikroTik
    171,00 zł
    139,02 zł netto
    156,71 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Planet MC-RPS130   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    33,20 zł
    26,99 zł netto
    111,10 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Planet Kabel 0,5m do SGSW-24040 (CB-STX50)   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    9,80 zł
    7,97 zł netto
    48,48 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 18xSC Duplex   PROMOCJA 
    Producent: Mantar
    109,50 zł
    89,02 zł netto
    103,02 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    4,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki   PROMOCJA 
    Producent: Tracom
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    7,31 zł netto

    Tacka na 24 spawy
    Dostępność:
    dostępne
    Quectel UC20 Modem MiniPCI Express UMTS/HSPA+   PROMOCJA 
    Producent: Quectel
    109,50 zł
    89,02 zł netto
    197,54 zł netto

    Modem renomowanej firmy Quectel, działa z Mikrotik.
    Dostępność:
    dostępne
    GigaEter 18 Econo   PROMOCJA 
    Producent: Cyberbajt
    32,00 zł
    26,02 zł netto
    51,51 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Apteczka DIN 13164   PROMOCJA 
    Producent: StalFlex
    57,80 zł
    46,99 zł netto
    59,59 zł netto

    Profesjonalna apteczka pierwszej pomocy z wyposażeniem.
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    6,00 zł
    4,88 zł netto
    8,99 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    80,00 zł
    65,04 zł netto
    78,15 zł netto

    Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L713AC Dual-Band Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    835,20 zł
    679,02 zł netto
    830,34 zł netto

    13 dBi, 90°, 30 dBm, 1167 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L520AC Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    638,40 zł
    519,02 zł netto
    683,81 zł netto

    20 dBi, 90°, 27 dBm, 867 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-S800AC Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    330,90 zł
    269,02 zł netto
    356,56 zł netto

    Protokól TDMA, realna przepustowość do 500Mbps, obsługa w jednym czasie do 150 urządzeń abonenckich
    Dostępność:
    dostępne
    Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    4,90 zł
    3,98 zł netto
    7,83 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Intenso Dysk Zewnętrzny 500GB MemoryCase Czarny 2,5'' USB 3.0   PROMOCJA 
    Producent: Intenso
    183,30 zł
    149,02 zł netto
    192,91 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Optec SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, TX1310/RX1550   PROMOCJA 
    Producent: Optec
    60,30 zł
    49,02 zł netto
    70,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (RAD-RD2) RocketDish Radome, 2ft/648mm   PROMOCJA 
    Producent: Ubiquiti Networks
    183,30 zł
    149,02 zł netto
    208,06 zł netto

    Osłona do czaszy paraboli RocketDish
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    4,67 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    140,03 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    306,30 zł
    249,02 zł netto
    322,59 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L2415D Hi-Power Outdoor Wireless Backhaul   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    318,60 zł
    259,02 zł netto
    341,91 zł netto

    Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 15dBi, moc 27dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5819D Hi-Power Outdoor Wireless Backhaul   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    390,75 zł netto

    Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 19dBi, moc 27dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5825D Hi-Power Outdoor Wireless Backhaul   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    490,80 zł
    399,02 zł netto
    586,12 zł netto

    Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 25dBi, moc 27dBm, do długodystansowych połączeń punkt-punkt
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L2416S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    429,30 zł
    349,02 zł netto
    439,59 zł netto

    16 dBi, 90°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5818S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    478,50 zł
    389,02 zł netto
    488,44 zł netto

    18 dBi, 90°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5820S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    601,50 zł
    489,02 zł netto
    610,55 zł netto

    20 dBi, 90°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5819S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    613,80 zł
    499,02 zł netto
    610,55 zł netto

    19 dBi, 120°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-ANS5818-90 MIMO Sector   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    232,50 zł
    189,02 zł netto
    234,45 zł netto

    Antena sektorowa 4.9-6.0GHz, 18 dBi, 90°
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-ANS5820-90 MIMO Sector   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    390,75 zł netto

    Antena sektorowa 4.9-6.0GHz, 20 dBi, 90°
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-ANS5819-120 MIMO Sector   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    390,75 zł netto

    Antena sektorowa 4.9-6.0GHz, 19 dBi, 120°
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-D5250 Dish Wireless Bridge   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    244,80 zł
    199,02 zł netto
    273,53 zł netto

    Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 25dBi, moc 27dBm
    Formy płatności, które obsługujemy: