ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • RJ45, Typu SMA, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Dostępność:
    dostępne
    Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9   PROMOCJA 
    Producent: Signal Fire
    4 918,80 zł
    3 999,02 zł netto
    4 534,90 zł netto

    Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Tenda TEG3224P   PROMOCJA 
    Producent: Tenda
    1 351,80 zł
    1 099,02 zł netto
    1 519,10 zł netto

    Zarządzalny switch, 24 gigabitowe porty PoE 10/100/1000 Mb/s z czterema slotami SFP Combo i portem konsolowym. Wspiera Vlan, IP+MAC Binding, QoS, DHCP Snooping, Telnet itp.
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    419,15 zł netto

    WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-1BT, 200x300x120, biała, pełny tył   PROMOCJA 
    Producent: StalFlex
    62,70 zł
    50,98 zł netto
    62,62 zł netto

    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    207,90 zł
    169,02 zł netto
    235,69 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    2,48 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    2,48 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    131,09 zł netto

    Max. pojemność spawów: 24 (6x4)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    2,65 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Planet MC-RPS130   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    33,20 zł
    26,99 zł netto
    111,10 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Planet Kabel 0,5m do SGSW-24040 (CB-STX50)   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    9,80 zł
    7,97 zł netto
    48,48 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 18xSC Duplex   PROMOCJA 
    Producent: Mantar
    109,50 zł
    89,02 zł netto
    134,33 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    4,74 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki   PROMOCJA 
    Producent: Tracom
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    7,03 zł netto

    Tacka na 24 spawy
    Dostępność:
    dostępne
    GigaEter 18 Econo   PROMOCJA 
    Producent: Cyberbajt
    32,00 zł
    26,02 zł netto
    51,51 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Apteczka DIN 13164   PROMOCJA 
    Producent: StalFlex
    57,80 zł
    46,99 zł netto
    59,59 zł netto

    Profesjonalna apteczka pierwszej pomocy z wyposażeniem.
    Dostępność:
    dostępne
    SparkLAN WX-7800A (używany)   PROMOCJA 
    Producent: SparkLAN
    98,40 zł
    80,00 zł netto
    181,80 zł netto

    Bezprzewodowy Access Point dla pasma 2,4 i 5 GHz z trybem Turbo (dwa niezależne moduły radiowe), obsługuje tryby: AP, AP Client oraz WDS (Repeater, Bridge) DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    6,00 zł
    4,88 zł netto
    8,63 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    80,00 zł
    65,04 zł netto
    75,04 zł netto

    Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L713AC Dual-Band Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    835,20 zł
    679,02 zł netto
    797,38 zł netto

    13 dBi, 90°, 30 dBm, 1167 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L520AC Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    638,40 zł
    519,02 zł netto
    656,66 zł netto

    20 dBi, 90°, 27 dBm, 867 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-S800AC Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    330,90 zł
    269,02 zł netto
    342,40 zł netto

    Protokól TDMA, realna przepustowość do 500Mbps, obsługa w jednym czasie do 150 urządzeń abonenckich
    Dostępność:
    dostępne
    Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    4,90 zł
    3,98 zł netto
    7,51 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Intenso Dysk Zewnętrzny 500GB MemoryCase Czarny 2,5'' USB 3.0   PROMOCJA 
    Producent: Intenso
    183,30 zł
    149,02 zł netto
    192,91 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Optec SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, TX1310/RX1550   PROMOCJA 
    Producent: Optec
    60,30 zł
    49,02 zł netto
    67,58 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    4,46 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    134,45 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m   PROMOCJA 
    Producent: Opto
    306,30 zł
    249,02 zł netto
    309,78 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5819D Hi-Power Outdoor Wireless Backhaul   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    375,24 zł netto

    Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 19dBi, moc 27dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5825D Hi-Power Outdoor Wireless Backhaul   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    490,80 zł
    399,02 zł netto
    562,85 zł netto

    Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 25dBi, moc 27dBm, do długodystansowych połączeń punkt-punkt
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L2416S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    429,30 zł
    349,02 zł netto
    422,14 zł netto

    16 dBi, 90°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5818S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    478,50 zł
    389,02 zł netto
    469,04 zł netto

    18 dBi, 90°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5820S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    601,50 zł
    489,02 zł netto
    586,31 zł netto

    20 dBi, 90°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5819S Sector Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    613,80 zł
    499,02 zł netto
    586,31 zł netto

    19 dBi, 120°, 27 dBm, 300 Mbps, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-ANS5818-90 MIMO Sector   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    232,50 zł
    189,02 zł netto
    225,14 zł netto

    Antena sektorowa 4.9-6.0GHz, 18 dBi, 90°
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-ANS5820-90 MIMO Sector   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    375,24 zł netto

    Antena sektorowa 4.9-6.0GHz, 20 dBi, 90°
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-ANS5819-120 MIMO Sector   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    367,80 zł
    299,02 zł netto
    375,24 zł netto

    Antena sektorowa 4.9-6.0GHz, 19 dBi, 120°
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-D5250 Dish Wireless Bridge   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    244,80 zł
    199,02 zł netto
    262,66 zł netto

    Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 25dBi, moc 27dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-L5800N Hi-Power Base Station   PROMOCJA 
    Producent: Wisnetworks
    355,50 zł
    289,02 zł netto
    351,78 zł netto

    Protokól TDMA, realna przepustowość 210Mbps, do zastosowań przemysłowych
    Dostępność:
    dostępne
    LAN Kontroler 5 wyjść ON/OFF PWM   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    171,00 zł
    139,02 zł netto
    196,95 zł netto

    Pozwala kontrolować zdalnie do 5 wyjść DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Fast Connector Opto SC/APC v.2   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    6,00 zł
    4,88 zł netto
    10,89 zł netto

    Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.
    Dostępność:
    dostępne
    ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)   PROMOCJA 
    Producent: XDK
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    93,81 zł netto

    Chipset Cortina
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Deliberant APC 5M-18   PROMOCJA 
    Producent: Deliberant
    158,70 zł
    129,02 zł netto
    170,69 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    17,20 zł
    13,98 zł netto
    57,57 zł netto

    Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.
    Dostępność:
    dostępne
    Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    25,80 zł
    20,98 zł netto
    62,62 zł netto

    Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.
    Dostępność:
    dostępne
    Deliberant APC 5M   PROMOCJA 
    Producent: Deliberant
    146,40 zł
    119,02 zł netto
    155,54 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti AirMax Sector 19/120, 15/120   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    129,20 zł
    105,04 zł netto
    147,46 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti AirMax Sector 16/120   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    109,50 zł
    89,02 zł netto
    121,20 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti AirMax Sector 17/90   PROMOCJA 
    Producent: brak danych
    109,50 zł
    89,02 zł netto
    121,20 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink P100   PROMOCJA 
    Producent: TotoLink
    11,80 zł
    9,59 zł netto
    10,79 zł netto

    Karta sieciowa PCI Fast Ethernet, chipset Realtek RTL8139D
    Formy płatności, które obsługujemy: