ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?



    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    195,00 zł
    158,54 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    369,00 zł
    300,00 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    195,00 zł
    158,54 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    369,00 zł
    300,00 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 40/3.7mm, czarny-niebieski, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 40/3.7mm, czarny-zielony, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 40/3.7mm, czarny-czerwony, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 32/2.9mm, czarny-niebieski, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    639,80 zł
    520,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 32/2.9mm, czarny-zielony, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    639,80 zł
    520,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 32/2.9mm, czarny-czerwony, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    639,80 zł
    520,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 25/2mm, czarny-niebieski, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 25/2mm, czarny-zielony, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 25/2mm, czarny-czerwony, 250m   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (CKG2-RM) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", Cloud Key Gen2 Rack Mount   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    432,90 zł
    351,95 zł netto
    Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" urządzeń z serii UniFi Cloud Key Gen2 marki Ubiquiti.
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 800 STL FR   NOWOŚĆ 
    Producent: Power Walker
    287,90 zł
    234,07 zł netto
    UPS o mocy 800VA/480W wyposażony w 2x French.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (UVC-G3-FLEX) UniFi Video G3 Flex Camera   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    341,40 zł
    277,56 zł netto
    Kamera 1080p Full HD (1920x1080), 25 FPS, matryca: 2 MPX, obiektyw: EFL 4 mm, f/2.0, zasilanie PoE 802.3af, wbudowany mikrofon, tryb nocny, montaż ścienny, na płaskiej powierzchni lub masztowy.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    RouterBoard LtAP 4G kit (RBLtAP-2HnD&R11e-4G)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    649,10 zł
    527,72 zł netto
    Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowaną kartą bezprzewodową pracującą w paśmie 2.4 GHz 802.11b/g/n i dostępem do sieci 4G.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    RouterBoard LtAP LTE kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    649,10 zł
    527,72 zł netto
    Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowaną kartą bezprzewodową pracującą w paśmie 2.4 GHz 802.11b/g/n i dostępem do sieci LTE.
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard wAP ac 4G kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-4G)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    612,80 zł
    498,21 zł netto
    Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, 4G.
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard wAP ac LTE kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    612,80 zł
    498,21 zł netto
    Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, LTE.
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard LHG 60G (RBLHGG-60ad)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    545,20 zł
    443,25 zł netto
    Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem i zabezp., czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    72,10 zł
    58,62 zł netto
    Listwa zasilająca z 8 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem i bezpiecznikiem nadprądowym, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 9 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem, czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    73,30 zł
    59,59 zł netto
    Listwa zasilająca z 9 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Texas Instruments LM5072MH-80   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    19,60 zł
    15,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp., srebrna   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    64,60 zł
    52,52 zł netto
    Listwa zasilająca z 8 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-05PD   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    284,70 zł
    231,46 zł netto
    Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart PoE.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (LBE-5AC-LR) LiteBeam 5AC Long-Range   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    464,80 zł
    377,89 zł netto
    Praca w paśmie 5 GHz, zysk energetyczny 26dBi, moc nadawcza 25dBm, radio do konfiguracji w 2,4GHz, przepustowość 450Mb/s.
    Dostawa: 17 czerwca 2019 r.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (ER-RMKIT) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", EdgeRouter Rack Mount Kit
    Producent: Ubiquiti Networks
    67,90 zł
    55,20 zł netto
    Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" produktów z serii EdgeMAX marki Ubiquiti.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (ER-12) EdgeRouter 12
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 012,70 zł
    823,33 zł netto
    10x portów gigabitowych Ethernet i 2x sloty SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-36U 19” 203/61/61 (18U+18U)
    Producent: Mantar
    2 509,40 zł
    2 040,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-24U 19” 149/61/61 (12U+12U)
    Producent: Mantar
    2 355,40 zł
    1 914,96 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-30U 19” 175/61/61 (18U+12U)
    Producent: Mantar
    2 429,90 zł
    1 975,53 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda PA6
    Producent: Tenda
    190,90 zł
    155,20 zł netto
    Transmiter sieciowy Wi-Fi AV1000, 2 porty gigabitowe.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54PS/SI
    Producent: D-Link
    7 176,20 zł
    5 834,31 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54S/SI
    Producent: D-Link
    6 883,40 zł
    5 596,26 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54TS/SI
    Producent: D-Link
    4 897,80 zł
    3 981,95 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30PS/SI
    Producent: D-Link
    4 105,60 zł
    3 337,89 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30S/SI
    Producent: D-Link
    3 182,80 zł
    2 587,64 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30TS/SI
    Producent: D-Link
    2 621,20 zł
    2 131,06 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1043G0-I
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1023G0-I
    Producent: Hikvision
    598,80 zł
    486,83 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link CAP300-Outdoor
    Producent: TP-Link
    169,40 zł
    137,72 zł netto
    Bezprzewodowy, wodoszczelny punkt dostępowy z możliwością montażu na zewnątrz budynku, pracujący w paśmie 2,4 GHz i standardzie N z prędkością do 300 Mb/s.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1550, DDM
    Producent: Option
    1 067,40 zł
    867,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial
    Producent: Option
    178,40 zł
    145,04 zł netto
    Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI3028-P
    Producent: IPOX
    493,20 zł
    400,98 zł netto
    3Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI2028-P
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    237,90 zł
    193,41 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    119,00 zł
    96,75 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    65,10 zł
    52,93 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    62,30 zł
    50,65 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    955,90 zł
    777,15 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    955,90 zł
    777,15 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    623,10 zł
    506,59 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    623,10 zł
    506,59 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    280,40 zł
    227,97 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    280,40 zł
    227,97 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 12TB SATA III WD121PURZ
    Producent: Western Digital
    2 062,20 zł
    1 676,59 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    12 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 10TB SATA III WD101PURZ
    Producent: Western Digital
    1 672,10 zł
    1 359,43 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    10 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 8TB SATA III WD82PURZ
    Producent: Western Digital
    1 197,60 zł
    973,66 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    8 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 6TB SATA III WD60PURZ
    Producent: Western Digital
    864,60 zł
    702,93 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    6 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 4TB SATA III WD40PURZ
    Producent: Western Digital
    569,00 zł
    462,60 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    4 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 3TB SATA III WD30PURZ
    Producent: Western Digital
    451,00 zł
    366,67 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    3 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 2TB SATA III WD20PURZ
    Producent: Western Digital
    335,40 zł
    272,68 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    2 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 1TB SATA III WD10PURZ
    Producent: Western Digital
    257,20 zł
    209,11 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    1 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)
    Producent: MikroTik
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1343G0-I
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 4mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP4028-P (grafitowa)
    Producent: IPOX
    582,60 zł
    473,66 zł netto
    2592x1520 / 4Mpx @ 20fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2036A-E (biała)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 3.6mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (grafitowa)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (biała)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (grafitowa)
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (biała)
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1121-I
    Producent: Hikvision
    494,40 zł
    401,95 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Alpha & Omega AOZ1015AI
    Producent: brak danych
    3,50 zł
    2,85 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Skyworks SKY85408-11 - wzmacniacz
    Producent: brak danych
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Qorvo RFPA5512 - wzmacniacz
    Producent: brak danych
    23,30 zł
    18,94 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Extender EXT-POE1
    Producent: Pulsar
    95,70 zł
    77,80 zł netto
    Zwiększa odległości przesyłu zasilania PoE oraz danych Ethernet za pomocą skrętki UTP kat. 5/5E o kolejne 100m.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    482,80 zł
    392,52 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 7.5V 0.9A (transformatorowy)
    Producent: brak danych
    18,00 zł
    14,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rurka termokurczliwa do zabezpieczania kabli o śr. 2-8mm (100 szt.)
    Producent: brak danych
    8,00 zł
    6,50 zł netto
    Opakowanie zawiera 100 sztuk.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 2.5A
    Producent: brak danych
    23,50 zł
    19,11 zł netto
    Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    436,20 zł
    354,63 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    774,60 zł
    629,76 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni ponad 500m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    580,70 zł
    472,11 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 400m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh
    Producent: Tenda
    289,80 zł
    235,61 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    435,30 zł
    353,90 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 300m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    331,50 zł
    269,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh
    Producent: Tenda
    171,60 zł
    139,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 100m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda U12 bezprzewodowa karta sieciowa AC1300
    Producent: Tenda
    79,70 zł
    64,80 zł netto
    Bezprzewodowa, dwupasmowa karta sieciowa AC1300.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router
    Producent: TP-Link
    299,90 zł
    243,82 zł netto
    Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
    Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link P1201-08 GPON OLT 8x portów
    Producent: TP-Link
    7 452,60 zł
    6 059,02 zł netto
    Terminal GPON OLT, wyposażony w 8x portów GPON, w których można zastosować wkładki klasy B+ lub C+; 4x uplinkowe porty Gigabit Combo (RJ45+SFP), 2x uplinkowe sloty SFP+ 10 Gb/s.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X25 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 25 dBi (2-pack)
    Producent: Mimosa
    489,80 zł
    398,21 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 25 dBi.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X20 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 20 dBi (2-pack)
    Producent: Mimosa
    383,60 zł
    311,87 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 20 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 1A dogniazdowy z LED
    Producent: brak danych
    31,00 zł
    25,20 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: