ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Teltonika
  • Routery, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?



    Dostępność:
    dostępne
    IP-COM F1110P-8-102W   NOWOŚĆ 
    Producent: IP-COM
    360,30 zł
    292,93 zł netto
    Switch desktopowy, 8 portów PoE 10/100 Mb/s z 2 portami gigabitowymi 10/100/1000 Mb/s. Oferujący 3 tryby pracy: Standard, VLAN i Rozszerzony
    Dostępność:
    dostępne
    Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB   NOWOŚĆ 
    Producent: Signal
    586,30 zł
    476,67 zł netto
    Umożliwia podłączenie sygnału wysokiej rozdzielczości (HD) do odbiornika (telewizor, monitor) wyposażonego w złącze HDMI poprzez skrętkę komputerową kat. 5e lub kat. 6
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Akumulator Deep Cycle VPRO Solar 12V 220Ah   NOWOŚĆ 
    Producent: Volt
    1 664,70 zł
    1 353,41 zł netto
    Bezobsługowy akumulator VRLA Deep Cycle 12V-220Ah Solar o wym. 226 x 238 x 522 mm
    Terminal / złącze: śruba M8 (T60)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik LHG XL 5 ac, 4-pack (RBLHGG-5acD-XL4pack)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    2 218,70 zł
    1 803,82 zł netto
    Zintegrowana antena w standardzie 802.11ac z gigabitowym portem ethernet, dual chain Long Range, zysk 27dBi, 5GHz klient/punkt-punkt
    Zestaw 4 anten MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika antena dachowa combo PR1KCS28 SISO LTE/GNSS/WiFi, SMA 3m (003R-00254)   NOWOŚĆ 
    Producent: Teltonika
    145,40 zł
    118,21 zł netto
    Antena combo SISO LTE/GNSS/WiFi
    Dostępność:
    Dostawa w drodze
    MikroTik ATL LTE18 kit (ATLGM&EG18-EA)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    1 503,20 zł
    1 222,11 zł netto
    ATL obsługujące pasma 3G, 4G, LTE kat.18 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowane anteny 4x4 MIMO i port Gigabit Ethernet PoE-in
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+OUT (FiberBox Plus)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    1 082,30 zł
    879,92 zł netto
    Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 256 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, funkcja Dual Boot, wodoodporna obudowa zewn. IP66
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    669,70 zł
    544,47 zł netto
    Bezprzewodowy router dual-band pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX1200, z 4x portami gigabitowymi, 1x portem 2.5 gigabit oraz USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GWN7624
    Producent: Grandstream
    478,00 zł
    388,62 zł netto
    Bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu w ścianie, AC2033
    Dostępność:
    dostępne
    Złączka końcowa uszczelniająca do mikrorurki 16mm, dla kabli 5-6,5mm   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    15,70 zł
    12,76 zł netto
    Zabezpiecza mikrorurkę przed wnikaniem niepożądanych gazów i płynów oraz przed działaniem substancji występujących w kanalizacji kablowej oraz większości kwasów występujących w ziemi
    Dostępność:
    dostępne
    Złączka doziemna prosta do mikrorurki 16/12mm   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    12,50 zł
    10,16 zł netto
    Złączka prosta, przelotowa do łączenia mikrorurek o średnicy zewnętrznej 16 mm i wewnętrznej 12 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda AC1200G   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    129,10 zł
    104,96 zł netto
    Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200 przeznaczony dla operatorów ISP. Urządzenie obsługuje protokoły TR-069 i DHCP Option 43
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika FMB965   NOWOŚĆ 
    Producent: Teltonika
    303,60 zł
    246,83 zł netto
    Mały i inteligentny, wodoodporny tracker z Bluetooth i wewnętrzną baterią zapasową
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Teltonika RUTX50 router 5G   NOWOŚĆ 
    Producent: Teltonika
    3 213,00 zł
    2 612,20 zł netto
    Przemysłowy router 5G wyposażony w 5x portów Gigabit Ethernet, dwuzakresowe WiFi o standardzie 802.11ac, Dual-SIM, GNSS (GPS), port USB, 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex A7 717MHz, 256 MB pamięci RAM i oprogramowanie RutOS do zaawansowanych rozwiązań sieciowych
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TRB500 brama sieciowa 5G   NOWOŚĆ 
    Producent: Teltonika
    2 577,50 zł
    2 095,53 zł netto
    Przemysłowa, kompaktowa brama sieciowa 5G. Wyposażona w port Gigabit Ethernet, microUSB, slot SIM, 2x I/O, wydajny procesor i oprogramowanie RutOS do zaawansowanych rozwiązań sieciowych
    Dostępność:
    dostępne
    Łącznik modularny keystone, kat. 6a, 2x RJ-45, STP   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    8,80 zł
    7,15 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 4TB, 256MB SATA III WD42PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    584,70 zł
    475,37 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    4 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 2TB, 256MB SATA III WD22PURZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    371,90 zł
    302,36 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    2 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Profesjonalny ściągacz izolacji HT-S501B
    Producent: Hanlong
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Regulowany ściągacz izolacji i obcinarka z wymiennymi ostrzami, do skrętki UTP/STP
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy
    Producent: brak danych
    9,30 zł
    7,56 zł netto
    Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.5e przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach okablowania strukturalnego zgodnych z kategorią 5e (klasą D).
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, beznarzędziowy
    Producent: brak danych
    5,10 zł
    4,15 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e, biały
    Producent: brak danych
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e (biały) przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.5e oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy D.
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, zaciskany od góry, biały, 18mm
    Producent: brak danych
    3,70 zł
    3,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 0.25m (szary)
    Producent: brak danych
    3,60 zł
    2,93 zł netto
    Patchcord podwójnie ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-C, 2 wejścia, 16 wyjść, szara
    Producent: Telcoline
    72,10 zł
    58,62 zł netto
    Wersja z dwoma miejscami na kasety ze splitterem
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika PR4MK04K złącze 4-pinowe z zaciskami
    Producent: Teltonika
    32,00 zł
    26,02 zł netto
    Zasilacz 9V 1A z 4-pinowym wtykiem
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika PR1US440 antena LTE 3dBi SMA (003R-00225)
    Producent: Teltonika
    23,70 zł
    19,27 zł netto
    Antena LTE, wkręcana
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika PR1KS210 antena LTE 2dBi SMA, 3m (003R-00229)
    Producent: Teltonika
    42,40 zł
    34,47 zł netto
    Antena LTE, magnetyczna
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda CP7 obrotowa kamera do monitoringu domowego
    Producent: Tenda
    191,90 zł
    156,02 zł netto
    Obrotowa kamera Wi-Fi 4MP Super HD (2560x1440) do monitoringu domowego
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Tenda TEG1016G
    Producent: Tenda
    333,20 zł
    270,89 zł netto
    Switch niezarządzalny, 16 portów 10/100/1000 Mb/s Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX)
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T30P
    Producent: Yealink
    273,30 zł
    222,20 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE i wyświetlaczem LCD
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EX220
    Producent: TP-Link
    330,50 zł
    268,70 zł netto
    Dwupasmowy, bezprzewodowy router AX1800 z funkcją TR-069, 5x portami Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP 10Gbps RJ45 RJ10, 30m
    Producent: Option
    284,40 zł
    231,22 zł netto
    Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s
    Dostępność:
    dostępne
    Antena dookólna wewnętrzna z podstawką 9 dBi (SMA)
    Producent: brak danych
    31,60 zł
    25,69 zł netto
    Antena dookólna 9 dBi dla pasm 0,9-2,4 GHz z polaryzacją pionową i podstawką zakończoną przewodem o dł. 140cm ze złączem SMA/m
    Dostępność:
    dostępne
    Totolink X6100UA
    Producent: TotoLink
    118,10 zł
    96,02 zł netto
    Karta sieciowa WiFi USB w standardzie 802.11ax/a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z zewnętrzną anteną dookólną, AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS C13, 2 gniazda C19, wtyk C20, 2m z wyłącznikiem
    Producent: Lanberg
    126,70 zł
    103,01 zł netto
    Listwa zasilająca z 8x gniazdami typu IEC-C13 (UPS) i 2x gniazdami typu IEC-C19 z zabezp. przeciwprzepięciowym
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS C13, wtyk C20, 2m z wyłącznikiem
    Producent: Lanberg
    118,00 zł
    95,93 zł netto
    Listwa zasilająca z 8x gniazdami typu IEC-C13 (UPS) z zabezp. przeciwprzepięciowym
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Chateau 5G ax (S53UG+M-5HaxD2HaxD-TC&RG502Q-EA)
    Producent: MikroTik
    2 874,80 zł
    2 337,24 zł netto
    Dwupasmowy access point z obsługą LTE 5G i WiFi 6, AX1200
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA)
    Producent: MikroTik
    1 352,90 zł
    1 099,92 zł netto
    Dwupasmowy access point z obsługą LTE kat. 18 i WiFi 6, AX1200
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC)
    Producent: MikroTik
    473,50 zł
    384,96 zł netto
    Bezprzewodowy router dual-band pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX1200, z 5x portami gigabitowymi
    Dostępność:
    dostępne
    Taśma rzepowa, dwustronna, 10mm, 10m, czarna
    Producent: brak danych
    93,00 zł
    75,61 zł netto
    Taśma rzepowa dwustronna (haczyk + pętelka) o szerokości 10 mm, w rolce o długości 10 metrów
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-2GX8GT
    Producent: Scodeno
    805,00 zł
    654,47 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Goodram microSDXC 64GB Class 10 (M1AA-0640R12)
    Producent: GoodRam
    45,70 zł
    37,15 zł netto
    Karta pamięci Goodram 64 GB microSDXC class 10 + adapter SD
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-1GX2GP-V
    Producent: Scodeno
    872,90 zł
    709,67 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 2x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel 19" 1U 24 porty typu F, czarny
    Producent: Dipol
    106,70 zł
    86,75 zł netto
    Patch panel 19" 1U 24 porty typu F (podwójne gniazdo)
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna 300x300x100, biała
    Producent: StalFlex
    69,70 zł
    56,67 zł netto
    Szafka wewnętrzna 300x300x100, biała, ZG
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink EPON OLT EP4440-DP 4x PON 4x GbE 4x SFP+ (wkładki PX20++)
    Producent: UPLink
    2 818,80 zł
    2 291,71 zł netto
    Wkładki SFP PX20++ w zestawie
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink EPON OLT EP4440-DP 4x PON 4x GbE 4x SFP+
    Producent: UPLink
    2 545,50 zł
    2 069,51 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-1GX8GP-V
    Producent: Scodeno
    1 233,60 zł
    1 002,93 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-4GX8GP-V
    Producent: Scodeno
    1 798,10 zł
    1 461,87 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x z PoE) i 4x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink GPON OLT GP8422 8x PON 4x GbE 2x SFP+ 2x SFP (wkładki C+)
    Producent: UPLink
    6 831,40 zł
    5 553,98 zł netto
    W zestawie znajduje się 8 wkładek GPON SFP klasy C+
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TSW304
    Producent: Teltonika
    716,30 zł
    582,36 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i wbudowanym uchwytem na szynę DIN
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo L930-5 taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Producent: TP-Link
    246,00 zł
    200,00 zł netto
    Taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE705X
    Producent: TP-Link
    447,20 zł
    363,58 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX3000 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    dostępne
    Obcinarka do włókien światłowodowych FM-08
    Producent: brak danych
    415,10 zł
    337,48 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Reflektometr Mini OTDR FTM-4000D
    Producent: brak danych
    5 903,40 zł
    4 799,51 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN
    Producent: MikroTik
    1 075,50 zł
    874,39 zł netto
    8-portowy switch Gigabit Ethernet (802.3af/at PoE-out) z 2x slotami SFP+, SwitchOS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM
    Producent: MikroTik
    7 569,30 zł
    6 153,90 zł netto
    2x sloty QSFP28 100 Gb/s, 16x slotów SFP28, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 6
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM
    Producent: MikroTik
    419,40 zł
    340,98 zł netto
    Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216-1G-12XS-2XQ, CRS504-4XQ-IN, CRS518-16XS-2XQ-RM
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik RB5009UPr+S+IN
    Producent: MikroTik
    1 413,70 zł
    1 149,35 zł netto
    7x portów Gigabit Ethernet (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x port 2.5 Gb/s (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5
    Dostępność:
    dostępne
    Maszt sat balkonowy prosty 50
    Producent: brak danych
    31,90 zł
    25,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Łącznik RJ-45 UTP kat.5e zewnętrzny
    Producent: GetFort
    30,10 zł
    24,47 zł netto
    Łącznik RJ-45 UTP, zewnętrzny, IP67
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi Dream Router (UDR)
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 356,90 zł
    1 103,17 zł netto
    Miniaturowy UniFi Access Point w standardzie WiFi6 z 4x4 MU-MIMO. Osiąga prędkość 2402 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 600 Mb/s (2,4 GHz)
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UFiber WiFi6, GPON CPE (UF-WiFi6)
    Producent: Ubiquiti Networks
    565,20 zł
    459,51 zł netto
    Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi6 AX1500 oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE)
    Producent: Ubiquiti Networks
    3 194,70 zł
    2 597,32 zł netto
    Urządzenie sieciowe typu all-in-one. Integruje wszystkie obecne i przyszłe kontrolery UniFi z bramą bezpieczeństwa, siecią 10G SFP+ WAN, 8-portowym przełącznikiem Gb/s i dyskiem twardym 3,5-cala
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-POE10R
    Producent: TP-Link
    65,80 zł
    53,50 zł netto
    Służy do zasilania urządzeń zgodnych ze standardem 802.3af poprzez kabel Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Deco E4, 3-pack
    Producent: TP-Link
    496,90 zł
    403,98 zł netto
    Domowy system Wi-Fi Mesh AC1200.
    Zestaw zawiera 3 urządzenia
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Akumulator Gel VPRO Premium 12V 220Ah
    Producent: Volt
    1 751,60 zł
    1 424,07 zł netto
    Bezobsługowy żelowy akumulator VRLA Gel 12V-220Ah o wym. 226 x 238 x 522 mm
    Terminal / złącze: śruba M8 (T60)
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MR80X
    Producent: Mercusys
    257,60 zł
    209,43 zł netto
    Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy WiFi 6 AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T46U
    Producent: Yealink
    995,50 zł
    809,35 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP670
    Producent: TP-Link
    1 017,40 zł
    827,15 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX5400
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP653
    Producent: TP-Link
    827,20 zł
    672,52 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX3000
    Zestaw bez zasilacza
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP650
    Producent: TP-Link
    732,20 zł
    595,28 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SX1008
    Producent: TP-Link
    1 864,00 zł
    1 515,45 zł netto
    Niezarządzalny 8-portowy switch 10 Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SX105
    Producent: TP-Link
    1 732,10 zł
    1 408,21 zł netto
    Niezarządzalny 5-portowy switch 10 Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE605X
    Producent: TP-Link
    422,40 zł
    343,41 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX1800 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE700X
    Producent: TP-Link
    422,40 zł
    343,41 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX3000 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link TL-SM5310-T
    Producent: TP-Link
    214,10 zł
    174,07 zł netto
    moduł SFP 1000BASE-T RJ45
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo P100 mini Smart Plug WiFi (2-pack)
    Producent: TP-Link
    114,30 zł
    92,93 zł netto
    Zestaw dwóch inteligentnych wtyczek Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz modułowy PMT-12V150W2BA 12V/12.5A 150W
    Producent: Delta Electronics
    99,10 zł
    80,57 zł netto
    Następca zasilacza PMT-12V150W1AA
    Dostępność:
    dostępne
    Źródło światła 1310/1550nm -7dBm (OLS-UP30A-2L)
    Producent: brak danych
    799,70 zł
    650,16 zł netto
    Źródło światła 1310/1550nm, moc wyjściowa -7dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti Long-Range Ethernet Repeater (UACC-LRE)
    Producent: Ubiquiti Networks
    173,90 zł
    141,38 zł netto
    Przedłużacz 802.3af/at PoE/PoE+ (do 1km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.6, szpula 500m, LSOH, SXKD-6-UTP-LSOH
    Producent: Solarix
    1 200,20 zł
    975,77 zł netto
    Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT6 z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s2 d2 a1, szpula 500 m
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 500m, LSOH, SXKD-5E-UTP-LSOH
    Producent: Solarix
    879,60 zł
    715,12 zł netto
    Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s1 d2 a1, box 500m
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 0.5m
    Producent: Opto
    254,10 zł
    206,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 10m
    Producent: Opto
    391,30 zł
    318,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 5m
    Producent: Opto
    315,50 zł
    256,50 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 3m
    Producent: Opto
    291,90 zł
    237,32 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 2m
    Producent: Opto
    267,10 zł
    217,15 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 1m
    Producent: Opto
    260,90 zł
    212,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TSW210
    Producent: Teltonika
    512,70 zł
    416,83 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej z 8x portami Gigabit Ethernet oraz 2x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm, lokalizator uszkodzeń 20mW (APM58NC-V20)
    Producent: TriBrer
    372,70 zł
    303,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE 4xLan/4xPoE Gigabit
    Producent: ZhangQing
    79,30 zł
    64,47 zł netto
    Injector PoE 4x portów gigabit: 4x Lan / 4x Lan i PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 1.5U
    Producent: Mantar
    41,90 zł
    34,07 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 1U
    Producent: Mantar
    36,90 zł
    30,00 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-7, 500x500x200, biała, ze sklejką
    Producent: StalFlex
    178,00 zł
    144,72 zł netto
    Szafka wewnętrzna TPR 7, 500x500x200, biała, ZG, ze sklejką
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UniFi Protect Network Video Recorder Pro (UNVR-Pro)
    Producent: Ubiquiti Networks
    3 033,80 zł
    2 466,50 zł netto
    7x wnęk na dyski 2,5/3,5 cala, 1x slot SFP+, 1x port Gigabit Ethernet. Zapewnia przechowywanie danych do 60 dni dla 20 kamer 4K lub 60 kamer 1080p
    Dostępność:
    dostępne
    Kabel zasilający 4-drożny (PR2PL15B)
    Producent: Teltonika
    52,80 zł
    42,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 4U
    Producent: Mantar
    187,50 zł
    152,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer TX55E
    Producent: TP-Link
    200,00 zł
    162,60 zł netto
    Karta sieciowa ze złączem PCI Express w standardzie 802.11ax/a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z 2 zewnętrznymi, odkręcanymi antenami dookólnymi, AX3000
    Formy płatności, które obsługujemy: