ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Teltonika
  • Routery, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?



    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa A5x   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    1 283,00 zł
    1 043,09 zł netto
    Do zastosowania jako radio lub stacja bazowa PTMP, 5 GHz, 2x2 MIMO, 2x złącza RP-SMA
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UISP Wave Long-Range 60 GHz PtMP CPE (Wave-LR)   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 564,70 zł
    1 272,11 zł netto
    Stacja CPE pracująca w paśmie 60 GHz z radiem zapasowym na 5 GHz, Bluetooth, GPS, przepustowość 2Gb/s, 1x port Gigabit Ethernet, tryb bridge/router, zasięg do 8km
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UISP Wave Access Point 60 GHz PtMP (Wave-AP)   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    2 657,90 zł
    2 160,89 zł netto
    Access Point pracujący w paśmie 60 GHz z radiem zapasowym na 5 GHz, Bluetooth, GPS, przepustowość 5,4Gb/s, 1x port 2.5 Gigabit Ethernet, 1x slot SFP+ 10Gb, tryb bridge, zasięg do 5km/8km
    Dostępność:
    dostępne
    Stelaż zapasu kabla z aluminium (3mm) 600x600x40mm   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    34,80 zł
    28,29 zł netto
    Stelaż zapasu kabla 500x500x40mm wykonany z aluminium o grubości 3mm
    Dostępność:
    dostępne
    Stelaż zapasu kabla z aluminium (3mm) 500x500x40mm   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    33,50 zł
    27,24 zł netto
    Stelaż zapasu kabla 500x500x40mm wykonany z aluminium o grubości 3mm
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink EXP43 moduł sekretarski LCD do telefonów T43U/T46U/T48U   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    418,90 zł
    340,57 zł netto
    Kolorowy moduł sekretarski, zaprojektowany do telefonów IP Yealink T43U, T46U oraz T48U
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T43U   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    499,80 zł
    406,34 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE z portami gigabitowymi i wyświetlaczem LCD, 12 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 0.6A do telefonów Yealink   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    54,00 zł
    43,90 zł netto
    Przeznaczony do telefonów DECT Yealink
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear MS108EUP   NOWOŚĆ 
    Producent: Netgear
    1 641,00 zł
    1 334,15 zł netto
    8-portowy przełącznik Multi-Gigabit (2,5G) Ultra60 PoE++ Ethernet Plus z 4x portami PoE+ i 4x portami PoE++
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink W56H   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    392,50 zł
    319,11 zł netto
    Bezprzewodowa słuchawka DECT
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink W70B stacja bazowa DECT IP   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    368,00 zł
    299,19 zł netto
    Stacja bazowa DECT IP, 10 SIP, 10 słuchawek, 10 połączeń
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink W73P   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    585,90 zł
    476,34 zł netto
    Bezprzewodowy system telefoniczny IP, 10 SIP, 20 jednoczesnych połączeń
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T53   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    578,30 zł
    470,16 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE z portami gigabitowymi i wyświetlaczem LCD, 12 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T42U   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    467,50 zł
    380,08 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE z portami gigabitowymi i wyświetlaczem LCD, 12 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UISP Wave Nano 60 GHz PtMP CPE (Wave-Nano)   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 068,40 zł
    868,62 zł netto
    Stacja CPE pracująca w paśmie 60 GHz z radiem zapasowym na 5 GHz, Bluetooth, GPS, przepustowość 2Gb/s, 1x port Gigabit Ethernet, tryb bridge/router, zasięg do 5km
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T33G   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    336,40 zł
    273,50 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE z portami gigabitowymi i kolorowym wyświetlaczem LCD, 4 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T31G   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    274,00 zł
    222,76 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE z portami gigabitowymi i wyświetlaczem LCD, 2 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T31P   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    227,10 zł
    184,63 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE i wyświetlaczem LCD, 2 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T31   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    201,60 zł
    163,90 zł netto
    Przewodowy telefon IP bez PoE i wyświetlaczem LCD, 2 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T30   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    191,40 zł
    155,61 zł netto
    Przewodowy telefon IP bez PoE i wyświetlaczem LCD, 1 SIP
    Dostępność:
    dostępne
    Akumulator Green Cell AGM VRLA 12V 9Ah   NOWOŚĆ 
    Producent: Green Cell
    90,10 zł
    73,25 zł netto
    Bezobsługowy akumulator AGM 12V-9Ah o wym. 151 x 65 x 95 mm
    Terminal / złącze: Fast-on 250 (F2)
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik zasilacz 5V 2.4A 12W, USB-C, do hAP ax lite (MT13-052400-E15BG)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    30,70 zł
    24,96 zł netto
    Zasilacz dla urządzeń MikroTik hAP ax lite
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik hAP ax lite (L41G-2axD)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    243,80 zł
    198,21 zł netto
    Procesor Dual-Core IPQ-5010 1GHz, 256MB RAM, 4x porty Gigabit Ethernet, WiFi 6, AX600, 2,4 GHz 802.11b/g/n/ax dual-chain z wbudowaną antena 4.3 dBi, RouterOS L4, tower case, zasilacz USB-C
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink GPON / EPON ONT GP544RVX 4x GE 1x POTS WiFi 6   NOWOŚĆ 
    Producent: UPLink
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    4x porty Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny (RJ11), 1x port USB, 1x port SC/UPC; WiFi 6 AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys Halo H50G, 2-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: Mercusys
    366,40 zł
    297,89 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1900 dla domów i mieszkań o powierzchni do 350m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Mercusys Halo H50G
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód FTP Solarix, kat.5e, szpula 500m, LSOH, SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca   NOWOŚĆ 
    Producent: Solarix
    1 446,20 zł
    1 175,77 zł netto
    Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z płaszczem LSOHFR, klasa reakcji na ogień B2ca s1 d1 a1, szpula 500 m
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VFI 1000 AT FR   NOWOŚĆ 
    Producent: Power Walker
    1 300,40 zł
    1 057,24 zł netto
    UPS o mocy 1000VA / 900W wyposażony w 3x gniazda French
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VFI 3000 RT HID, LCD Rack 19"   NOWOŚĆ 
    Producent: Power Walker
    3 997,00 zł
    3 249,59 zł netto
    UPS o mocy 3000VA/2700W wyposażony w 8x IEC C13, 1x IEC C19, USB (HID), RS232, do montażu w szafach RACK 19" 2U
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy 500.PAT-SH 240mm   NOWOŚĆ 
    Producent: Telcoline
    10,50 zł
    8,54 zł netto
    Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 3-7 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Obudowa WiBOX Small   NOWOŚĆ 
    Producent: Wireless Instruments
    114,30 zł
    92,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 10" 6U, 280mm, drzwi szklane, szara   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    157,20 zł
    127,80 zł netto
    Szafa wisząca 6U 10", 322x322x280 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    ZTE ZXHN F670L GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB   NOWOŚĆ 
    Producent: ZTE
    152,90 zł
    124,31 zł netto
    Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + USB + WiFi 2,4GHz i 5 GHz AC1200
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Tenda TEG1024F   NOWOŚĆ 
    Producent: Tenda
    545,40 zł
    443,41 zł netto
    Switch niezarządzalny, 24x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDIX) + 2x sloty SFP combo
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Lanberg, kat.5e, 305m, CCA szary
    Producent: Lanberg
    184,70 zł
    150,16 zł netto
    Kabel nieekranowany UTP kat.5e, w powłoce PVC i klasie reakcji na ogień Fca
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze Andrew CNT400 5GHz N(M) - N(M), 15m
    Producent: brak danych
    163,10 zł
    132,60 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód Telcoline 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, zbrojony LSOH (1 km)
    Producent: Telcoline
    1 207,90 zł
    982,03 zł netto
    Światłowód 1J microADSS wzmocniony, samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną i powłoką LSOH, SPAN do 70m
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink GPON / EPON ONT GP502R 1x 2.5GE 1x GE 1x SC/UPC
    Producent: UPLink
    110,40 zł
    89,76 zł netto
    3 tryby pracy: bridge/router, iPoE i PPPoE
    Dostępność:
    dostępne
    Kabel HDMI 2.0 kątowy, długość 10m
    Producent: brak danych
    118,00 zł
    95,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link ER8411
    Producent: TP-Link
    2 359,10 zł
    1 917,97 zł netto
    Gigabitowy router VPN Omada z portami 10G
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TX12 Pro
    Producent: Tenda
    372,70 zł
    303,01 zł netto
    Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TX2 Pro
    Producent: Tenda
    221,20 zł
    179,84 zł netto
    Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX1500
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda U18A karta sieciowa AX1800
    Producent: Tenda
    166,70 zł
    135,53 zł netto
    Dwupasmowa karta sieciowa AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEG1110PF-8-102W
    Producent: Tenda
    420,00 zł
    341,46 zł netto
    Niezarządzalny 10-portowy switch z 9x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE) i slotem SFP, 3 tryby pracy, w metalowej obudowie
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova EX12 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    1 301,90 zł
    1 058,46 zł netto
    Dwupasmowy, domowy system Mesh WiFi 6 AX3000 złożony z 3x Mesh12X
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova EX12 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    907,00 zł
    737,40 zł netto
    Dwupasmowy, domowy system Mesh WiFi 6 AX3000 złożony z 3x Mesh12X
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEG5328P-24-410W
    Producent: Tenda
    1 652,30 zł
    1 343,33 zł netto
    28-portowy, zarządzalny gigabitowy przełącznik PoE z Layer-3, z 24x portami PoE i 4x slotami SFP. Budżet mocy PoE 370W
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEG1116P-16-150W
    Producent: Tenda
    826,10 zł
    671,63 zł netto
    Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabit Ethernet PoE, 4 tryby pracy, w metalowej obudowie
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEG1050F
    Producent: Tenda
    1 017,10 zł
    826,91 zł netto
    Switch niezarządzalny, 48x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDIX) + 2x sloty SFP combo
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda A27
    Producent: Tenda
    312,10 zł
    253,74 zł netto
    Dwuzakresowy wzmacniacz sygnaułu WiFi 6 AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 27U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara
    Producent: Lanberg
    1 021,70 zł
    830,65 zł netto
    Szafa 27U 19", 600x450x1307 mm, drzwi szklane, kolor szary
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód ZTT 8J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m
    Producent: ZTT
    1,50 zł
    1,22 zł netto
    Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 60m
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel telefoniczny kat. 3, 50x RJ45
    Producent: brak danych
    159,10 zł
    129,35 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei MA5800-X2-16 GPON OLT
    Producent: Huawei
    37 440,70 zł
    30 439,59 zł netto
    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt
    Dystrybucja Huawei Polska. Towar na zamówienie, okres oczekiwania do 6 tygodni
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei MA5800-X7-16 GPON OLT
    Producent: Huawei
    53 972,60 zł
    43 880,16 zł netto
    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt
    Dystrybucja Huawei Polska. Towar na zamówienie, okres oczekiwania do 6 tygodni
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei SmartAX MA5801-GP08-H3 GPON OLT
    Producent: Huawei
    22 757,80 zł
    18 502,28 zł netto
    Dystrybucja Huawei Polska. Towar na zamówienie, okres oczekiwania do 6 tygodni
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear M4250-16XF (XSM4216F-100EUS)
    Producent: Netgear
    5 862,80 zł
    4 766,50 zł netto
    Zarządzalny switch z 16x slotami SFP+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear M4250-12M2XF (MSM4214X-100EUS)
    Producent: Netgear
    5 010,80 zł
    4 073,82 zł netto
    Zarządzalny switch z 12x portami 2.5 Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear M4250-40G8XF-PoE+ (GSM4248PX-100EUS)
    Producent: Netgear
    13 899,60 zł
    11 300,49 zł netto
    Zarządzalny switch z 40x portami Gigabit Ethernet PoE+ o łącznym budżecie mocy 960W oraz 8x slotami SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear M4250-40G8F-PoE+ (GSM4248P-100EUS)
    Producent: Netgear
    10 613,00 zł
    8 628,46 zł netto
    Zarządzalny switch z 40x portami Gigabit Ethernet PoE+ o łącznym budżecie mocy 480W oraz 8x slotami SFP
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Zasilacz awaryjny UPS Green Cell 2000VA 1400W Power Proof (UPS09)
    Producent: Green Cell
    1 009,50 zł
    820,73 zł netto
    UPS o mocy 2000VA/1400W wyposażony w 2x gniazda Schuko i 3x gniazda IEC
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear M4250-26G4F-PoE++ (GSM4230UP-100EUS)
    Producent: Netgear
    11 682,90 zł
    9 498,29 zł netto
    Zarządzalny switch z 24x portami Gigabit Ethernet PoE++ o łącznym budżecie mocy 1440W oraz 2x portami Gigabit Ethernet i 4x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear M4250-26G4XF-PoE+ (GSM4230PX-100EUS)
    Producent: Netgear
    8 627,40 zł
    7 014,15 zł netto
    Zarządzalny switch z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ o łącznym budżecie mocy 480W oraz 2x portami Gigabit Ethernet i 4x slotami SFP+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear M4250-26G4F-PoE+ (GSM4230P-100EUS)
    Producent: Netgear
    6 129,30 zł
    4 983,17 zł netto
    Zarządzalny switch z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ o łącznym budżecie mocy 300W oraz 2x portami Gigabit Ethernet i 4x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e, szybkozaciskowy (SXKJ-5E-UTP-BK-NA)
    Producent: Solarix
    8,20 zł
    6,67 zł netto
    Do kabli typu drut z żyłą AWG 22 - 26
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear M4250-10G2XF-PoE++ (GSM4212UX-100EUS)
    Producent: Netgear
    6 129,30 zł
    4 983,17 zł netto
    Zarządzalny switch z 10x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE++ o łącznym budżecie mocy 720W) i 2x slotami SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear M4250-10G2XF-PoE+ (GSM4212PX-100EUS)
    Producent: Netgear
    4 880,10 zł
    3 967,56 zł netto
    Zarządzalny switch z 10x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+ o łącznym budżecie mocy 240W) i 2x slotami SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS752TPP (GS752TPP-100EUS)
    Producent: Netgear
    4 594,30 zł
    3 735,20 zł netto
    Inteligentny 48-portowy switch Gigabit Ethernet z 48x portami Gigabit Ethernet PoE+ oraz 4x slotami SFP w metalowej obudowie, budżet mocy PoE+ 760W, możliwość mocowania w szafie RACK
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear GS748T (GS748T-500EUS)
    Producent: Netgear
    2 172,30 zł
    1 766,10 zł netto
    48-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet z 46x portami Gigabit Ethernet, 2x slotami SFP oraz 4x slotami RJ45/SFP combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear GS728TPP (GS728TPP-200EUS)
    Producent: Netgear
    2 833,50 zł
    2 303,66 zł netto
    24-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet PoE+ z opcjonalnym zarządzaniem zdalnym/w chmurze i 4x slotami SFP (380 W)
    Dostępność:
    dostępne
    Pigtail N/ż - RP-SMA/m (20 cm)
    Producent: brak danych
    31,90 zł
    25,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS728TP (GS728TP-200EUS)
    Producent: Netgear
    2 383,00 zł
    1 937,40 zł netto
    24-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet PoE+ z opcjonalnym zarządzaniem zdalnym/w chmurze i 4x slotami SFP (190 W)
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel uniwersalny modularny nieobłożony 24 porty 0.5U (SX24HDM-0-STP-SL-UNI)
    Producent: Solarix
    81,30 zł
    66,10 zł netto
    Uniwersalny, modularny, nieobłożony patch panel z 24 portami, ze stali nierdzewnej
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS324 (GS324-200EUS)
    Producent: Netgear
    612,80 zł
    498,21 zł netto
    24-portowy niezarządzalny przełącznik z 24x portami Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika SIM adapter kit (PR5MEC19)
    Producent: Teltonika
    12,50 zł
    10,16 zł netto
    Zestaw adapterów na kartę SIM
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX628 (WAX628-100EUS)
    Producent: Netgear
    2 227,80 zł
    1 811,22 zł netto
    Dwuzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX5400, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX625 (WAX625-100EUS)
    Producent: Netgear
    1 443,20 zł
    1 173,33 zł netto
    Dwuzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX5400, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX630E (WAX630E-100EUS)
    Producent: Netgear
    1 856,40 zł
    1 509,27 zł netto
    Trzyzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6E AXE7800, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX615 (WAX615-100EUS)
    Producent: Netgear
    1 024,20 zł
    832,68 zł netto
    Dwuzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX3000, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX630 (WAX630-100EUS)
    Producent: Netgear
    1 676,00 zł
    1 362,60 zł netto
    Trzyzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX6000, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX620 (WAX620-100EUS)
    Producent: Netgear
    1 257,00 zł
    1 021,95 zł netto
    Dwuzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX3600, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX610Y (WAX610Y-100EUS)
    Producent: Netgear
    1 249,60 zł
    1 015,93 zł netto
    Zewnętrzny, dwuzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX1800, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear WAX610 (WAX610-100EUS)
    Producent: Netgear
    931,10 zł
    756,99 zł netto
    Dwuzakresowy punkt dostępowy, pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX1800, zarządzany przez PoE Multi-Gig Insight
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS316EPP (GS316EPP-100PES)
    Producent: Netgear
    1 391,40 zł
    1 131,22 zł netto
    16-portowy przełącznik PoE+ Gigabit Ethernet Plus (231W) z 1x slotem SFP
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik XQ+31LC10D QSFP28 100G, SM LC, 10km
    Producent: MikroTik
    1 487,10 zł
    1 209,02 zł netto
    Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216, CRS504 oraz CRS518
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear GS316EP (GS316EP-100PES)
    Producent: Netgear
    1 394,80 zł
    1 133,98 zł netto
    16-portowy przełącznik PoE+ Gigabit Ethernet Plus (180W) z 1x slotem SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS316P (GS316P-100EUS)
    Producent: Netgear
    964,70 zł
    784,31 zł netto
    16-portowy przełącznik PoE+ niezarządzalny Gigabit Ethernet z technologią FlexPoE (115 W)
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS310TP (GS310TP-100EUS)
    Producent: Netgear
    760,70 zł
    618,46 zł netto
    8-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet PoE+ z 2 dedykowanymi portami SFP (55 W)
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS308 (GS308-300PES)
    Producent: Netgear
    133,10 zł
    108,21 zł netto
    8-portowy przełącznik niezarządzalny Gigabit Ethernet SOHO
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS305P (GS305P-200PES)
    Producent: Netgear
    324,60 zł
    263,90 zł netto
    5-portowy przełącznik niezarządzalny Gigabit Ethernet SOHO (w tym 4x porty PoE)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear GS116PP (GS116PP-100EUS)
    Producent: Netgear
    1 180,60 zł
    959,84 zł netto
    16-portowy przełącznik niezarządzalny PoE+ Gigabit Ethernet o dużej mocy z technologią FlexPoE (183 W)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear GS108PP (GS108PP-100EUS)
    Producent: Netgear
    613,90 zł
    499,11 zł netto
    8-portowy przełącznik niezarządzalny PoE+ Gigabit Ethernet z technologią FlexPoE (123 W)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Netgear GS108LP (GS108LP-100EUS)
    Producent: Netgear
    472,20 zł
    383,90 zł netto
    8-portowy przełącznik niezarządzalny PoE+ Gigabit Ethernet z technologią FlexPoE (60 W)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Akumulator MWP 120-12h Long Life
    Producent: MPL
    1 217,50 zł
    989,84 zł netto
    Bezobsługowy akumulator AGM 12V-120Ah o wym. 338 x 170 x 217 mm.
    Terminal / złącze: śruba M6 (F8)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Akumulator MWP 100-12B Long Life
    Producent: MPL
    1 124,30 zł
    914,07 zł netto
    Bezobsługowy akumulator AGM 12V-100Ah o wym. 307 x 168 x 214 mm.
    Terminal / złącze: śruba M6 (F8)
    Dostępność:
    dostępne
    Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB - odbiornik
    Producent: Signal
    300,60 zł
    244,39 zł netto
    Dodatkowy odbiornik do zestawu Signal H3613 umożliwiający przesłanie sygnału HDMI poprzez sieć IP do kolejnego odbiornika. Odbiornik posiada możliwość przekazywania sygnału USB
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód AirMax 2J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, TPU (1 km)
    Producent: brak danych
    875,80 zł
    712,03 zł netto
    Światłowód 2J microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS110TP (GS110TP-300EUS)
    Producent: Netgear
    856,80 zł
    696,59 zł netto
    Inteligentny 8-portowy switch Gigabitowy PoE z 2x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód AirMax 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, TPU (1 km)
    Producent: brak danych
    733,00 zł
    595,93 zł netto
    Światłowód 1J microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi 6 Mesh (U6-Mesh)
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 049,70 zł
    853,41 zł netto
    Wewnętrzny-zewnętrzny access point. Łączna prędkość radiowa do 5,3 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (4x4 MU-MIMO) i 2,4 GHz (2x2 MU-MIMO)
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi 6 In-Wall (U6-IW)
    Producent: Ubiquiti Networks
    988,50 zł
    803,66 zł netto
    Naścienny access point. Łączna prędkość radiowa do 5,3 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (4x4 MU-MIMO) i 2,4 GHz (2x2 MU-MIMO)
    Formy płatności, które obsługujemy: