ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Modemy, Anteny zewnętrzne,
  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Pozostałe, Układy scalone,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • PLC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, GPEN,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Narzędzia,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Organizery, Akcesoria, Szafy,
  • TP-Link
  • Zasilanie, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • Akcesoria, Cloud Keys i Gateway, Switche,
  • Złącza
  • RJ45, Typu TNC, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    70,60 zł
    57,40 zł netto

    Laser większej mocy C+
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    72,90 zł
    59,27 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet RJ45, 1x SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    74,90 zł
    60,89 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    74,90 zł
    60,89 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    77,00 zł
    62,60 zł netto

    Bridge
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    82,10 zł
    66,75 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    84,50 zł
    68,70 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    87,60 zł
    71,22 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    90,70 zł
    73,74 zł netto

    Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC, 1x gigabitowy port Ethernet, obsługuje: ITU-T G.984, VoIP, IPTV, OMCI, Telnet, TR-069
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    91,40 zł
    74,31 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: FiberTechnic
    94,20 zł
    76,59 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    95,00 zł
    77,24 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    97,80 zł
    79,51 zł netto

    Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: ZTE
    101,90 zł
    82,85 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    105,90 zł
    86,10 zł netto

    Do terminali OLT EPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    106,20 zł
    86,34 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    109,10 zł
    88,70 zł netto

    3 tryby pracy: bridge/router, iPoE i PPPoE
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    116,10 zł
    94,39 zł netto

    Terminal ONT do sieci GPON/EPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty telefoniczne RJ11 (POTS)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    118,60 zł
    96,42 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    120,50 zł
    97,97 zł netto

    Formy płatności, które obsługujemy: