ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    74,40 zł
    60,49 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    77,00 zł
    62,60 zł netto

    Bridge
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    78,30 zł
    63,66 zł netto

    Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
    Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    81,60 zł
    66,34 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    83,60 zł
    67,97 zł netto

    Laser większej mocy C+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    84,50 zł
    68,70 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: UPLink
    85,70 zł
    69,67 zł netto

    Bridge/Router
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    Bridge
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    93,20 zł
    75,77 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    80,00 zł
    65,04 zł netto
    76,21 zł netto

    Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: ZTE
    101,90 zł
    82,85 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    106,20 zł
    86,34 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    110,40 zł
    89,76 zł netto

    Do terminali OLT EPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: XDK
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    95,26 zł netto

    Chipset Cortina
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink
    120,50 zł
    97,97 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: HALNy Networks
    128,40 zł
    104,39 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+. Funkcje Bridge i Router NAT
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    131,90 zł
    107,24 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    135,40 zł
    110,08 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: ZTE
    138,30 zł
    112,44 zł netto

    Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB
    Formy płatności, które obsługujemy: