ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Automatyka i Przemysł
  • Modemy / Routery, Switche,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Media konwertery
  • PLC, RS-232/RS-485,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Switche,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Organizery,
  • Teltonika
  • Routery, Access pointy,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Routery,
  • Złącza
  • Typu UY, RJ45, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    oszczędzasz:
    1,67 zł (62.97%)


    Dostępność: dostępne
    Producent: brak danych
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  •   PROMOCJA

    Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

    Rodzaj złącza: SC/UPC
    Średnica kabla: 0.9mm



    Galeria produktu:

      Ten produkt nie posiada swojej galerii.