ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB
    141,50 zł
    115,04 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: ZTE

    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • ZTE ZXHN F623 to terminal optyczny GPON ONU/ONT. Wyposażony jest port GPON SC/UPC, gigabitowy port Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, port telefoniczny POTS oraz w port USB.

    Urządzenie umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s. ZTE F623 obsługuje funkcje L3, aby pomóc abonentowi zbudować inteligentną sieć domową. Zapewnia także VoIP, video IPTV, WLAN i szybkie łącze internetowe.

    Do urządzenia dołączony jest zasilacz 12V.
     
    Najważniejsze cechy:
    • Port WAN: 1x SC/UPC
    • 1x port Gigabit Ethernet + 3x porty Fast Ethernet
    • 1x port telefoniczny FXS RJ11
    • 1x port USB 2.0
    • WiFi 2,4GHz zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n

    Galeria produktu: