ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    TP-Link TL-SL1226P
    1 075,80 zł
    874,63 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: TP-Link

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • TP-Link TL-SL1226P to niezarządzalny 24-portowy przełącznik PoE+ o dużej mocy do użytku biznesowego. Wyposażony został w 24x porty Fast Ethernet 10/100 Mb/s PoE+, 2x gigabitowe porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s i 2x gigabitowe sloty Combo SFP.

    Switch zgodny jest ze standardem 802.3af/at PoE+, dzięki czemu zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE. Przełącznik oferuje 250 W łącznej mocy zasilania PoE, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami itp. 

    Model TL-SL1226P stworzony został pod kątem systemów monitoringu IP. Oferuje do 250 m zasięgu transmisji (w trybie Extend), dzięki czemu przełącznik jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze. Prędkość na portach w trybie Extend spada do 10 Mb/s. 

    Switch może pracować w trybach Priority i Isolation, tryby zapewniają większą wydajność i lepszą ochronę systemu monitoringu. Możliwość nadania wyższych priorytetów portom 1–8 za pomocą trybu Priority uruchamianego jednym kliknięciem gwarantuje wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo. Natomiast tryb Isolation z łatwością rozdziela ruch na portach 1–24 w celu eliminacji problemu podsłuchu i kopiowania danych. Przełącznik może w ten sposób odizolować od sieci burze broadcastowe, poprawiając tym samym bezpieczeństwo sieci lokalnej i transmisji danych.

    Przełącznik wyposażony w 2x gigabitowe porty RJ45 i 2x gigabitowe porty SFP to rozwiązanie w pełni wystarczające do zapewnienia płynnej transmisji nawet wtedy, gdy w tym samym czasie uruchomione są 24 kamery IP rejestrujące w jakości HD.
     
    Switch posiada także funkcję inteligentnego zarządzania zużyciem energii. Gdy całkowity pobór mocy przekracza 250 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.
     
    Najważniejsze cechy:
    • 24x porty Fast Ethernet 10/100 Mb/s PoE+
    • 2x gigabitowe porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
    • 2x gigabitowe sloty Combo SFP
    • zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+, zasilanie do 30 W na każdym porcie PoE i 250 W dla wszystkich portów PoE
    • Tryb Extend zapewnia do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania
    • Tryb Priority zapewnia wysoki priorytet dla portów 1–8, aby utrzymać wysoką jakość działania systemów podatnych na zakłócenia
    • Tryb Isolation umożliwia oddzielenie jednym kliknięciem ruchu generowanego przez klienta dla zwiększenia jego ochrony i wydajności
    • Funkcja QoS i inteligentnego zarządzania zużyciem energii
    • plug and play
    TP-Link TL-SL1226P
    Porty
    24x porty Fast Ethernet 10/100 Mb/s PoE+
    2x porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
    2x gigabitowe sloty Combo SFP
    Okablowanie sieciowe
    10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
    100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100 m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
    1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyżej (do 100 m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
    1000BASE-X MMF, SMF
    Chłodzenie
    Tak, 2 wentylatory
    Zabezpieczenia fizyczne
    Tak
    Zasilanie
    100-240 V AC, 50/60 Hz
    Zapasowe pasmo transmisji
    8,8 Gb/s
    Porty PoE+ (RJ45)
    Standard: zgodność z 802.3at/802.3af
    Porty PoE: Port 1 – Port 24
    Łączna moc zasilania PoE: 250 W
    Tablica adresów MAC
    8 K
    Wymiary
    440 x 180 x 44 mm
    Maks. zużycie energii
    18,32 W (220/50 Hz bez podłączonego urządzenia PoE)
    294 W (220/50 Hz z podłączonym urządzeniem PoE 250 W)
    Ilość generowanego ciepła
    62,47 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PoE)
    1002,54 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PoE 192 W)
    FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
    Funkcje zaawansowane
    Współpraca z urządzeniami PoE z obsługą standardu IEEE 802.3at/af
    Tryb Extend (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE)
    Tryb Priority
    Tryb Isolation
    Wykrywanie urządzeń PoE
    Inteligentne zasilanie
    Automatyczne zapamiętywanie i automatyczne wygaszanie adresów Mac
    Kontrola przepływu IEEE802.3x
    Metoda transmisji
    Store-And-Forward
    INNE
    Certyfikaty
    CE, FCC, RoHS
    Zawartość opakowania
    TL-SL1226P
    Kabel zasilający
    Instrukcja instalacji
    Dwie obudowy do montażu i elementy mocujące
    Środowisko pracy
    Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉)
    Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
    Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
    Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca

    Galeria produktu: