ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Modemy, Anteny zewnętrzne,
  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Pozostałe, Układy scalone,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • PLC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, GPEN,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Narzędzia,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Organizery, Akcesoria, Szafy,
  • TP-Link
  • Zasilanie, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • Akcesoria, Cloud Keys i Gateway, Switche,
  • Złącza
  • RJ45, Typu TNC, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Światłowód Ubiquiti, 6J, LC-LC, jednomodowy, G.657, 60m (FC-SM-200)
    429,20 zł
    348,94 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Światłowód Ubiquiti FC-SM-200, 6J, LC-LC, jednomodowy, G.657, 60m to lekki kabel światłowodowy Single-Mode, LC o długości ~ 61 m (200 ft), idealny do instalacji napowietrznych, wieżowych produktów zewnętrznych, takich jak Ubiquiti EdgePoint.

    Ubiquiti FC-SM-200 to 60-metrowy zewnętrzny jednomodowy kabel optyczny z 6 złączami LC po każdej stronie. Kabel ten pozwala zaoszczędzić na kosztach wynajmu splittera optycznego i związanych z nim materiałów. Kabel nadaje się na przykład do izolacji galwanicznej wewnętrznego routera czy przełącznika i jednostki zewnętrznej.

    Światłowód FiberCable Single-Mode występuje w długościach 30 m60 m oraz 90 m

    Najważniejsze cechy:
    • Tłumienność wtrąceniowa - 0.40 dB/km dla 1310 nm oraz 0.30 dB/km dla 1550 nm
    • Stalowe wzmocnienie dla większej ochrony przed zgniataniem
    • Zewnętrzna powłoka wraz ze sznurkiem (ripcord) służącym do łatwego pozbywania się głównej izolacji kabla na dłuższych odcinkach
    • Zintegrowana taśma odporna na warunki atmosferyczne
    • Włókno kewlarowe dla zwiększonej wytrzymałości na rozciąganie (800 N/min)
    • Zewnętrzna średnica kabla wynosząca 5.8 ± 0.2 mm - 6 światłowodowych włókien jednomodowych (G.657.A2)
    • Zewnętrzna średnica włókna światłowodowego - 0.25 mm, nominalna
    • Średnica kabla - od 5.1 mm do 7.0 mm
    Ubiquiti FC-SM-200
    Długośc kabla
    61 m (200 ft)
    Złącza
    LC-LC
    Powłoka
    Zewnętrzna, napowietrzna
    Liczba włókien światłowodowych
    6 włókien Single-Mode (G.657.A2)
    Tłumienność wtrąceniowa
    1310 nm: ≤0.5 dB/km
    1550 nm: ≤0.5 dB/km
    Średnica kabla
    6.0 mm
    Kolor
    Czarny

    Galeria produktu: