ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)
    228,20 zł
    185,53 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Huawei

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei HG8245Q2 to terminal ONT przeznaczony do sieci GPON/EPON. Wyposażony jest w port GPON typu SC/UPC klasy B+ oraz 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty USB oraz 1x port telefoniczny RJ11 (POTS).

    Huawei HG8245Q2 pracuje w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie. Jest kompatybilny z nowoczesnym standardem IEEE 802.11ac i korzysta z technologii 2x2 MIMO. Dzięki temu urządzenie jest w stanie osiągnąć maksymalną teoretyczną przepustowość WiFi na poziomie 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. 

    Urządzenie posiada obudowę typu tower (stojącą).

    Najważniejsze cechy:
    • terminal GPON/EPON ONT
    • port GPON SC/UPC klasy B+
    • 4x porty Gigabit Ethernet
    • 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)
    • 2x porty USB
    • 2x2 MIMO
    • do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
    • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie
    Huawei HG8245Q2
    Interfejs Ethernet
    4x porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
    Interfejs GPON
    SC/UPC Klasa B+
    Porty USB
    2x porty
    Port telefoniczny
    1x port RJ11 (POTS)
    WLAN
    2x2 MIMO
    Pasmo 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n
    Pasmo 5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac
    Wsparcie IPv4 i IPv6
    Tak
    Maks. pobór mocy
    20,5 W
    Średni pobór mocy
    8 W
    Zasilanie
    11 - 14 V DC, 1,5 A
    Dopuszczalna temperatura pracy
    Od 0 do 40 st. C
    Dopuszczalna wilgotność powietrza
    5%-95% niekondensująca 
    Wymiary
    265 x 176 x 82 mm
    Waga
    1,5 kg

    Galeria produktu: