ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Opcje szczegółowe:

    Szukana fraza:
    Cena od: do
    Kategoria:
    Producent:
    Tylko dostępne?
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    18,00 zł
    14,63 zł netto

    Konektor służy do podłączenia anteny zewnętrznej do modemu GPRS/UMTS w celu wzmocnienia sygnału operatora komórkowego.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    19,30 zł
    15,69 zł netto

    Służy do podłączenia anteny zewnętrznej do modemów Huawei E6xx/E1xx
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    46,00 zł
    37,40 zł netto

    Antena pracuje w częstotliwościach GSM, CDMA, UMTS w protokołach GPRS, EDGE, HSDPA, 3G. Złącze CRC9.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    46,00 zł
    37,40 zł netto

    Antena pracuje w częstotliwościach GSM, CDMA, UMTS w protokołach GPRS, EDGE, HSDPA, 3G. Złącze sma/m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    46,00 zł
    37,40 zł netto

    Antena pracuje w częstotliwościach GSM, CDMA, UMTS w protokołach GPRS, EDGE, HSDPA, 3G. Złącze rp-sma/m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    46,70 zł
    37,97 zł netto
    56.56 zł netto

    Antena do modemów: HUAWEI E600, E612, E618, E620, E630, EC321, E160, E169G, E156G , E169 Antena posiada solidna podstawę magnetyczną o średnicy 80mm, co daje pewność, iż antena nie zsunie się z pochyłego, metalowego parapetu.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    79,60 zł
    64,72 zł netto

    Laser większej mocy C+
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    84,50 zł
    68,70 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    86,60 zł
    70,41 zł netto

    Antena do modemów: HUAWEI E600, E612, E618, E620, E630, EC321, E160, E169G, E156G, E169. Antena posiada solidna podstawę magnetyczną o średnicy 80mm, co daje pewność, iż antena nie zsunie się z pochyłego, metalowego parapetu.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    93,20 zł
    75,77 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    105,60 zł
    85,85 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Dipol
    105,60 zł
    85,85 zł netto

    Antena logarytmiczna przeznaczona jest do stosowania w systemach telefonii GSM/DCS/UMTS/HSDPA pracujących w paśmie 800-2170 MHz.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    127,20 zł
    103,41 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    136,70 zł
    111,14 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    143,80 zł
    116,91 zł netto

    Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    161,50 zł
    131,30 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja HiLink - zarządzana przez przeglądarkę oraz do użycia w routerach. Bez simlocka.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja Standardowa - do użycia w routerach. Bez simlocka.
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei AX3 WS7100-20   NOWOŚĆ 
    Producent: Huawei
    195,90 zł
    159,27 zł netto

    Router dwupasmowy Wi-Fi 6 802.11ax z czterema antenami, łączna prędkość transmisji do 300 Mb/s (2.4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s), 1x WAN i 3x LAN Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    220,10 zł
    178,94 zł netto

    4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    220,10 zł
    178,94 zł netto

    4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    226,10 zł
    183,82 zł netto

    port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    227,30 zł
    184,80 zł netto

    Mobilny router LTE
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    231,90 zł
    188,54 zł netto

    4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    232,10 zł
    188,70 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    246,60 zł
    200,49 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    259,60 zł
    211,06 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    280,20 zł
    227,80 zł netto

    Modem LTE mPCI-e, 3G/4G 150 Mb/s, działa z Mikrotik
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    341,10 zł
    277,32 zł netto

    Złącze SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    341,10 zł
    277,32 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    504,70 zł
    410,33 zł netto

    Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    2 560,20 zł
    2 081,46 zł netto

    Siłownia telekomunikacyjna ETP4830-A1 firmy Huawei, wyposażona w dwa prostowniki R4815N (48 V / 15 A).
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    3 531,20 zł
    2 870,89 zł netto

    8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    4 943,70 zł
    4 019,27 zł netto

    16 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    6 087,30 zł
    4 949,02 zł netto

    2xPRTE, 2xSCUN, 1xX2CS
    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    6 385,40 zł
    5 191,38 zł netto

    2xPRTE, 2xSCUN, 2xX2CS
    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    7 415,60 zł
    6 028,94 zł netto

    16-portowa płyta GPON do OLT z serii MA5800
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    10 711,40 zł
    8 708,46 zł netto

    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    16 573,30 zł
    13 474,23 zł netto

    1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE) Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    17 091,20 zł
    13 895,28 zł netto

    1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    17 712,70 zł
    14 400,57 zł netto

    2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Producent: Huawei Produkt archiwalny

    Producent: Huawei Produkt archiwalny

    Mobilny router LTE
    Producent: Huawei Produkt archiwalny

    EOL. Zastąpiony modelem ME909s-120P