ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Komputery
  • Akcesoria, Zasilacze,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, PLC,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Solarix
  • Narzędzia, Gniazdka,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Mikrokanalizacja,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Organizery,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Routery,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Nowość MikroTik: R11eL-FG621-EA moduł LTE kat.6 z obsługą pasma B28
    Dodano: 03.11.2023

    Najnowszy modem MikroTik R11eL-FG621-EA to alternatywa dla MikroTik R11e-LTE6. Karta mini-PCIe R11eL-FG621-EA została zaprojektowana dla regionów EMEA/APAC/Australia w tym również dla Polski. Obsługuje częstotliwości obsługa pasm 1/3/5/7/8/20/28/38/40/41, w tym popularne pasmo B28. LTE kat.6 wyposażone jest w funkcję agregacji pasm (carrier aggregation) i pozwala urządzeniu używać wielu pasm jednocześnie.
    MikroTik R11eL-FG621-EA :: WISP.PL
     
    MikroTik R11eL-FG621-EA to moduł / karta LTE, wyposażony w złącze miniPCIe, kompatybilny z większością urządzeń MikroTika. Wspiera sieć 3G i 4G (LTE). W paśmie LTE obsługuje kategorię 6, oferuje maksymalną przepustowość na poziomie 300 Mb/s (downlink) / 50 Mb/s (uplink). Maksymalna szerokość kanału to 20 MHz. Posiada dwa złącza uFL do podłączenia anteny zewnętrznej.

    Działanie MikroTik R11eL-FG621-EA mogliśmy już poznać w najnowszych modelach takich jak Chateau LTE6 ax, Chateau LTE6, hAP ax lite LTE6 kit oraz w nowych wersjach popularnych urządzeń SXT LTE6 kit i LtAP LTE6 kit.


    Zobacz inne

    09.05.2024, 15:17 : Nowość: Nowe wersje znanych modeli MikroTika
    09.05.2024, 12:53 : Nowość: Signal Fire AI-6A jedna z najszybszych spawarek światłowodowych na rynku
    21.02.2024, 14:35 : Nowość: MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM
    21.02.2024, 13:58 : Nowość: Nowe wersje znanych modeli MikroTika
    14.02.2024, 14:44 : Nowość: Dwie zewnętrzne anteny w standardzie AX od MikroTika
    14.02.2024, 14:10 : Nowość: MikroTik Chateau 5G R16 - domowy AP z ultraszybką obsługą LTE/5G
    03.11.2023, 10:32 : Nowość MikroTik: CME Gateway, brama IoT
    31.08.2023, 11:42 : Nowości MikroTik: Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN i nowa wersja SXT LTE6 kit
    15.05.2023, 12:15 : Nowości MikroTik: nowa seria L009
    24.02.2023, 14:30 : Nowości MikroTik: CRS510-8XS-2XQ-IN, CRS504-4XQ-OUT, uchwyt montażowy RMK-2/10


    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Maxcable, kat.6, 305m, CCA
    Producent: Maxcable
    171,50 zł
    139,43 zł netto
    Przewód wykonany z miedzi i aluminium, w pełni zgodny z wymogami kategorii 6
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi Protect AI Bullet (UVC-AI-Bullet)
    Producent: Ubiquiti
    1 914,50 zł
    1 556,50 zł netto
    Wewnętrzna/zewnętrzna kamera 2K PoE z noktowizorem IR i ulepszonymi funkcjami wykrywania AI
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz (POE-24-7W-G-WH) PoE 24V 0.3A 7W Gigabit
    Producent: Ubiquiti
    26,20 zł
    21,30 zł netto
    Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 24 V
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS116LP (GS116LP-100EUS)
    Producent: Netgear
    883,00 zł
    717,89 zł netto
    16-portowy przełącznik niezarządzalny PoE+ Gigabit Ethernet z technologią FlexPoE (76 W)
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1GX8GP
    Producent: Scodeno
    614,60 zł
    499,67 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet PoE i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    IP-COM G3326P-24-410W
    Producent: IP-COM
    1 137,80 zł
    925,04 zł netto
    Zarządzany w chmurze switch PoE wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet PoE i 2x sloty SFP. Budżet mocy PoE wynosi do 370W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Teltonika FMC250 (FMC2505NXW01)
    Producent: Teltonika
    493,90 zł
    401,54 zł netto
    Wodoodporny tracker GNSS/GSM/Bluetooth 4G LTE kat. 1 ze zintegrowanym procesorem danych CAN, wewnętrznymi antenami GNSS/GSM i wewnętrzną baterią
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika TRB160 brama sieciowa 4G LTE (TRB160100000)
    Producent: Teltonika
    791,60 zł
    643,58 zł netto
    Kompaktowa, przemysłowa brama sieciowa 4G (LTE) wyposażona w port Gigabit Ethernet, port USB Type-C, wydajny procesor i oprogramowanie RutOS do zaawansowanych rozwiązań sieciowych
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti Access Intercom Viewer, 3-pack (UA-Intercom-Viewer-3)
    Producent: Ubiquiti
    2 132,00 zł
    1 733,33 zł netto
    Wyświetlacz współpracujący z domofonem Access Intercom do kontroli odwiedzających i zdalnej kontroli dostępu, do montażu w wielu miejscach w budynku
    Zestaw 3 szt.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP/SFP+ Direct Attach Cable (DAC), 1m (HP J9281A Compatible)
    Producent: Option
    62,80 zł
    51,06 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 0.5m
    Producent: Option
    58,10 zł
    47,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1330, DDM (HP J9151A-U Compatible)
    Producent: Option
    139,40 zł
    113,33 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1270, DDM (HP J9151A-U Compatible)
    Producent: Option
    139,40 zł
    113,33 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (HP J4858C Compatible)
    Producent: Option
    38,20 zł
    31,06 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (HP J4859C Compatible)
    Producent: Option
    37,10 zł
    30,16 zł netto
    1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Teltonika RUTC50 router 5G (RUTC50200000)
    Producent: Teltonika
    3 157,10 zł
    2 566,75 zł netto
    Przemysłowy router 5G wyposażony w 5x portów Gigabit Ethernet, dwuzakresowe WiFi o standardzie 802.11ax, Dual-SIM, GNSS (GPS), port USB, 512 MB pamięci RAM DDR3 i oprogramowanie RutOS do zaawansowanych rozwiązań sieciowych
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik LtAP mini LTE kit (RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU)
    Producent: MikroTik
    381,70 zł
    310,33 zł netto
    Mały, wodoszczelny, bezprzewodowy access point LTE 2,4 GHz, 802.11 b/g/n, zintegrowana antena LTE o zysku 1,5 dBi, microUSB, 2 sloty na kartę mini SIM, port fast Ethernet, GPS. Dołączony moduł 2G, 3G oraz LTE kat. 4
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik zasilacz Hot Swap 54.5V 10.35A 600W do CRS320-8P-8B-4S+RM (G1483-0600WNB)
    Producent: MikroTik
    528,90 zł
    430,00 zł netto
    Moduł, zasilacz DC do CRS320-8P-8B-4S+RM
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS320-8P-8B-4S+RM
    Producent: MikroTik
    2 066,50 zł
    1 680,08 zł netto
    17x portów Gigabit Ethernet, w tym 16x portów PoE: 8x (af/at) i 8x (bt); 4x sloty 10G SFP+, system RouterOS L5, zasilacz 600W
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Router Switch CRS520-4XS-16XQ-RM
    Producent: MikroTik
    10 659,50 zł
    8 666,26 zł netto
    16x slotów QSFP28 100 Gb/s, 4x sloty SFP28 25 Gb/s, 2x porty 10G Gigabit Ethernet 1/2.5/5/10 Gb/s, 1x port konsolowy RJ45, 2x zasilacze hot-swap, 4x wentylatory hot-swap, kompatybilny z połaczeniami światłowodowymi 40G, 25G, 10G, 1G, system RouterOS z licencją level 5
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link EAP623-Outdoor HD
    Producent: TP-Link
    874,80 zł
    711,22 zł netto
    Bezprzewodowy, zewnętrzny, dwupasmowy punkt dostępowy MU-MIMO, standard AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    LEOX ONT LXT-240G-C1 (GPON)
    Producent: LeoLabs
    181,30 zł
    147,40 zł netto
    Terminal ONT do sieci GPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty RJ11 telefoniczne (POTS)
    Dostępność:
    dostępne
    LEOX ONT LXT-011G-E (GPON)
    Producent: LeoLabs
    207,20 zł
    168,46 zł netto
    Terminal ONT do sieci GPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 1x port Gigabit Ethernet, 1x port CATV/RF
    Dostępność:
    dostępne
    LEOX LXT-010S-H moduł SFP GPON ONU, 1.25Gbps, Tx1310, Rx1490, DDM
    Producent: LeoLabs
    323,80 zł
    263,25 zł netto
    Moduł SFP+ GPON ONT, 1.25Gbps, Tx1310, Rx1490, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    LEOX ONT LXT-010H-D (GPON)
    Producent: LeoLabs
    136,00 zł
    110,57 zł netto
    Terminal ONT do sieci GPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 1x port 2.5G Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    LEOX ONT LXT-010G-D (GPON/EPON)
    Producent: LeoLabs
    110,10 zł
    89,51 zł netto
    Terminal ONT do sieci GPON/EPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Fast Connector SC/UPC, SM, splice-on
    Producent: Opto
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych.
    Dostępność:
    dostępne
    Fast Connector SC/APC, SM, splice-on
    Producent: Opto
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Asus RT-AX52
    Producent: Asus
    210,80 zł
    171,38 zł netto
    Dwuzakresowy, gigabitowy router Wi-Fi AX1800 z 4x portami GE, funkcją AiMesh
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Archer BE800
    Producent: TP-Link
    2 675,50 zł
    2 175,20 zł netto
    Trzypasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router WiFi 7 BE19000 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 1x port 10G Gigabit Ethernet WAN/LAN, 1x port Combo 10 Gb/s SFP+/RJ45 WAN/LAN, 4x porty 2.5G Gigabit Ethernet LAN, USB 3.0
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Archer BE550
    Producent: TP-Link
    1 665,50 zł
    1 354,07 zł netto
    Trzypasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router WiFi 7 BE9300 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 5x portów 2.5G Gigabit Ethernet, USB 3.0
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Archer BE230
    Producent: TP-Link
    431,60 zł
    350,89 zł netto
    Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router WiFi 7 BE3600 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 2x porty 2.5G Gigabit Ethernet, 3x porty Gigabit Ethernet, USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8247H5 (GPON/EPON)
    Producent: Huawei
    136,90 zł
    111,30 zł netto
    Terminal ONT do sieci GPON/EPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty telefoniczne RJ11 (POTS), port CATV, port USB, WiFi 2,4GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link EAP783
    Producent: TP-Link
    3 176,50 zł
    2 582,52 zł netto
    10 Gigabitowy, trzypasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard BE19000
    Brak zasilacza w zestawie
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP773
    Producent: TP-Link
    1 090,80 zł
    886,83 zł netto
    10 Gigabitowy, trzypasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard BE9300
    Brak zasilacza w zestawie
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Archer TXE75E
    Producent: TP-Link
    210,10 zł
    170,81 zł netto
    Karta sieciowa ze złączem PCI Express w standardzie 802.11ax/a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz, 5GHz i 6GHz, z 2 zewnętrznymi antenami dookólnymi na magnetycznej podstawie, AXE5400
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Archer TXE70UH
    Producent: TP-Link
    241,40 zł
    196,26 zł netto
    Trzypasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu, AXE5400
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link RE815XE
    Producent: TP-Link
    779,40 zł
    633,66 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AXE5400 z obsługą WiFi 6E
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link TL-MR105
    Producent: TP-Link
    225,50 zł
    183,33 zł netto
    Bezprzewodowy router 4G LTE, pracujący w standardzie N o przepustowości do 300Mb/s w pasmie 2,4 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo C220 obrotowa kamera Wi-Fi ze Sztuczną Inteligencją do monitoringu domowego
    Producent: TP-Link
    170,70 zł
    138,78 zł netto
    Obrotowa kamera Wi-Fi ze Sztuczną Inteligencją do monitoringu domowego
    Dostępność:
    dostępne
    QuSector 17HV-90-2 RP-SMA (S17HV.90.2RS)
    Producent: QuWireless
    1 262,00 zł
    1 026,02 zł netto
    Dwuzakresowa, współbieżna, z polaryzacją H&V, panelowa antena MIMO 2x2, ze złączem RP-SMA
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti Access Ultra (UA-Ultra)
    Producent: Ubiquiti
    476,20 zł
    387,15 zł netto
    Czytnik dostępu UniFi Access zaprojektowany w celu usprawnienia i zabezpieczenia kontroli dostępu do pojedynczych drzwi.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti U7 Pro Wall Table Stand (UACC-U7-Pro-Wall-TS)
    Producent: Ubiquiti
    193,10 zł
    156,99 zł netto
    Podstawka dla UniFi U7 Pro Wall (U7-Pro-Wall), która pozwala na postawienie urządzenia na biurku, półce i korzystanie z niego jak ze standardowego routera w obudowie typu desktop
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti U7 Pro Wall Paintable Flush Mount (UACC-U7-Pro-Wall-FM)
    Producent: Ubiquiti
    193,10 zł
    156,99 zł netto
    Zestaw montażowy dla UniFi U7 Pro Wall (U7-Pro-Wall) do instalacji ściennej, który można pomalować, aby access point wtopił się w otoczenie
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UniFi U6 Mesh Pro (U6-Mesh-Pro)
    Producent: Ubiquiti
    973,90 zł
    791,79 zł netto
    Wewnętrzny-zewnętrzny access point. Łączna prędkość radiowa do 3 Gb/s w pasmach 5 GHz 2,4 GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UniFi U7 Outdoor (U7-Outdoor)
    Producent: Ubiquiti
    1 000,10 zł
    813,09 zł netto
    Zewnętrzny punkt dostępowy PoE WiFi 7 na każdą pogodę z 4 strumieniami przestrzennymi, zintegrowaną kierunkową super anteną i wszechstronnymi opcjami montażu
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 15m
    Producent: brak danych
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz wzmacniaczy antenowych 12V 100mA z separatorem
    Producent: Dipol
    13,60 zł
    11,06 zł netto
    Do zasilania DC 12V wzmacniaczy i przedwzmacniaczy antenowych telewizji naziemnej o poborze prądu do 100mA
    Dostępność:
    dostępne
    Adapter hybrydowy FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex
    Producent: Opto
    45,90 zł
    37,32 zł netto
    Adapter hybrydowy FC/UPC(M) - SC/APC(F), SM, simplex
    Dostępność:
    dostępne
    Adapter hybrydowy FC/UPC-SC/APC, SM, simplex
    Producent: Opto
    45,90 zł
    37,32 zł netto
    Adapter hybrydowy FC/UPC(M) - SC/APC(F), SM, simplex
    Dostępność:
    dostępne
    Zarządzalna listwa zasilająca IP LTE Power Socket z monitorem zużycia energii tcPDU Schuko LTE (06288)
    Producent: Tinycontrol
    1 008,70 zł
    820,08 zł netto
    Zarządzalna listwa zasilająca LTE z monitorowaniem zużycia energii w standardzie Rack 19", wyposażona w 7 niezależnie zarządzanych gniazd 230V Schuko, dł. przewodu 1,35m
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UniFi U7 Pro Wall (U7-Pro-Wall)
    Producent: Ubiquiti
    981,40 zł
    797,89 zł netto
    Naścienny access point. Łączna prędkość radiowa do 10,8 Gb/s w pasmach 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz, BE10800
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UniFi U7 Pro Max (U7-Pro-Max)
    Producent: Ubiquiti
    1 294,40 zł
    1 052,36 zł netto
    Łączna prędkość radiowa do 15,1 Gb/s w pasmach 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz, BE15100
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt pogłębiający Rack 1U 50 mm ocynkowany
    Producent: StalFlex
    17,60 zł
    14,31 zł netto
    Umożliwia przesunięcie sprzętu o 50 mm względem ramy Rack w przód lub w tył
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt pogłębiający Rack 1U 100 mm ocynkowany
    Producent: StalFlex
    18,40 zł
    14,96 zł netto
    Umożliwia przesunięcie sprzętu o 100 mm względem ramy Rack w przód lub w tył
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S220-48P4S
    Producent: Huawei
    2 591,60 zł
    2 106,99 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty SFP, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 380 W
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S220-48T4S
    Producent: Huawei
    1 543,40 zł
    1 254,80 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S220-48P4X
    Producent: Huawei
    2 739,30 zł
    2 227,07 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 380 W
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S220-24P4X
    Producent: Huawei
    1 777,90 zł
    1 445,45 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 400 W
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S220-48T4X
    Producent: Huawei
    1 650,60 zł
    1 341,95 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S220-24T4X
    Producent: Huawei
    1 135,60 zł
    923,25 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2 wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Ruijie Reyee RG-EW1300G
    Producent: Ruijie Reyee
    181,20 zł
    147,32 zł netto
    4-portowy router bezprzewodowy Gigabit Wi-Fi 5 AC1300
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna 10/8mm HDPE pomarańczowa z pilotem, krążek 200m
    Producent: Telcoline
    223,60 zł
    181,79 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, HDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mikrorurka doziemna 12/8mm HDPE biała z pilotem, krążek 200m
    Producent: Telcoline
    347,80 zł
    282,76 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, HDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna 14/10mm HDPE zielona z pilotem, krążek 200m
    Producent: Telcoline
    434,80 zł
    353,50 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, HDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna 14/10mm HDPE pomarańczowa z pilotem, krążek 200m
    Producent: Telcoline
    434,80 zł
    353,50 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, HDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz buforowy na szynę DIN, 240W 48V 5A, DRS-240-48
    Producent: Mean Well
    905,00 zł
    735,77 zł netto
    Zasilacz buforowy na szynę DIN, 240W 48V 5A
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz buforowy na szynę DIN, 480W 48V 10A, DRS-480-48
    Producent: Mean Well
    1 129,10 zł
    917,97 zł netto
    Zasilacz buforowy na szynę DIN, 480W 48V 10A
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S310-48T4X
    Producent: Huawei
    1 869,90 zł
    1 520,24 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2+ wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S310-24T4X
    Producent: Huawei
    1 222,30 zł
    993,74 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2+ wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S310-48P4X
    Producent: Huawei
    3 268,30 zł
    2 657,15 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2+ wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 380 W
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S310-24P4X
    Producent: Huawei
    2 077,60 zł
    1 689,11 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2+ wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty 10G SFP+, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 400 W
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S310-48T4S
    Producent: Huawei
    1 777,90 zł
    1 445,45 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2+ wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S310-24T4S
    Producent: Huawei
    1 180,70 zł
    959,92 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2+ wyposażony w 24x porty Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP, 1x port Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei eKitEngine S310-48P4S
    Producent: Huawei
    3 056,30 zł
    2 484,80 zł netto
    Zarządzalny przełącznik L2+ wyposażony w 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, 4x sloty SFP, 1x port Gigabit Ethernet, budżet mocy PoE 380 W
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika PR1KRF30 antena Wi-Fi 3dBi RP-SMA, 1.5m
    Producent: Teltonika
    32,60 zł
    26,50 zł netto
    Antena Wi-Fi, magnetyczna
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack L 19" 12U, czarny
    Producent: StalFlex
    147,70 zł
    120,08 zł netto
    Maks. głębokość urządzenia jaką można zamontować: 400 mm
    Udźwig/nośność: 50 kg
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack L 19" 10U, czarny
    Producent: StalFlex
    137,50 zł
    111,79 zł netto
    Maks. głębokość urządzenia jaką można zamontować: 400 mm
    Udźwig/nośność: 50 kg
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack L 19" 8U, czarny
    Producent: StalFlex
    127,50 zł
    103,66 zł netto
    Maks. głębokość urządzenia jaką można zamontować: 400 mm
    Udźwig/nośność: 50 kg
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack L 19" 6U, czarny
    Producent: StalFlex
    117,50 zł
    95,53 zł netto
    Maks. głębokość urządzenia jaką można zamontować: 400 mm
    Udźwig/nośność: 50 kg
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi Switch Pro 8 PoE (USW-Pro-8-PoE)
    Producent: Ubiquiti
    1 371,10 zł
    1 114,72 zł netto
    Zarządzalny switch warstwy 3, z 8x portami Gigabit Ethernet (6x portów PoE+, 2x porty PoE++) oraz 2x slotami 10GbE SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti AP In-Wall HD Cover (IW-HD-WD-3)
    Producent: Ubiquiti
    163,50 zł
    132,93 zł netto
    Obudowa dla Access Point UniFi In-Wall HD (UAP-IW-HD), która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Zestaw 3 szt.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti AP In-Wall HD Cover (IW-HD-MB-3)
    Producent: Ubiquiti
    163,50 zł
    132,93 zł netto
    Obudowa dla Access Point UniFi In-Wall HD (UAP-IW-HD), która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Zestaw 3 szt.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti AP In-Wall HD Cover (IW-HD-CT-3)
    Producent: Ubiquiti
    163,50 zł
    132,93 zł netto
    Obudowa dla Access Point UniFi In-Wall HD (UAP-IW-HD), która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Zestaw 3 szt.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti AP In-Wall HD Cover (IW-HD-CF-3)
    Producent: Ubiquiti
    163,50 zł
    132,93 zł netto
    Obudowa dla Access Point UniFi In-Wall HD (UAP-IW-HD), która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Zestaw 3 szt.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti AP In-Wall HD Cover (IW-HD-BK-3)
    Producent: Ubiquiti
    163,50 zł
    132,93 zł netto
    Obudowa dla Access Point UniFi In-Wall HD (UAP-IW-HD), która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Zestaw 3 szt.
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł SNMP dla UPS PowerWalker VI RLE, VI R1U, VFI AT
    Producent: PowerWalker
    1 248,50 zł
    1 015,04 zł netto
    Rozwiązanie komunikacyjne do monitorowania i sterowania zasilaczami UPS
    Dostępność:
    dostępne
    Antena TRANS-DATA 5G KPZ 8/9/8
    Producent: Trans-Data
    496,90 zł
    403,98 zł netto
    Zewnętrzna, panelowa antena kierunkowa 2x2 MIMO do odbioru i nadawania sygnału w paśmie 617-3800 MHz, zysk do 9 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Antena TRANS-DATA 5G KYZ 10/10 + 10m przewodu + SMA
    Producent: Trans-Data
    503,90 zł
    409,67 zł netto
    Zewnętrzna, logarytmiczna antena kierunkowa 2x2 MIMO do odbioru i nadawania sygnału w paśmie 698-3800 MHz, zysk do 11 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Antena TRANS-DATA 5G KYZ 10/10 + 5m przewodu + SMA
    Producent: Trans-Data
    453,40 zł
    368,62 zł netto
    Zewnętrzna, logarytmiczna antena kierunkowa 2x2 MIMO do odbioru i nadawania sygnału w paśmie 698-3800 MHz, zysk do 11 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Antena TRANS-DATA 5G DZ7
    Producent: Trans-Data
    182,30 zł
    148,21 zł netto
    Zewnętrzna antena dookólna do odbioru i nadawania sygnału w paśmie 617-4200 MHz, zysk do 5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Eltek Flatpack S 1U siłownia telekomunikacyjna 48V 1500W 230VAC
    Producent: Eltek
    4 509,50 zł
    3 666,26 zł netto
    Siłownia telekomunikacyjna 48V 1500W 230VAC
    Dostępność:
    dostępne
    Eltek Flatpack S 1U siłownia telekomunikacyjna 48V 750W 230VAC
    Producent: Eltek
    3 695,80 zł
    3 004,72 zł netto
    Siłownia telekomunikacyjna 48V 750W 230VAC
    Dostępność:
    dostępne
    USR-N668
    Producent: USR IoT
    1 022,90 zł
    831,63 zł netto
    Przemysłowy media konwerter z 8x portami RS232/422/485 na LAN w metalowej obudowie Rack
    Dostępność:
    dostępne
    USR-N580
    Producent: USR IoT
    618,70 zł
    503,01 zł netto
    Przemysłowy media konwerter z 8x portami RS485 na LAN w metalowej obudowie
    Dostępność:
    dostępne
    Przejściówka (beczka) SMA/m - SMA/ż kątowa
    Producent: brak danych
    8,80 zł
    7,15 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Archer AXE75
    Producent: TP-Link
    808,00 zł
    656,91 zł netto
    Trzypasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router AX5400 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax, 5x portów Gigabit Ethernet, USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, ping, PoE, RJ-45, RJ-11, BNC (NF-8601W)
    Producent: NOYAFA
    882,00 zł
    717,07 zł netto
    Tester okablowania + lokalizator + skaner. Umożliwia detekcję występujących w sieci zakłóceń i błędów okablowania, koncentrycznego, telefonicznego, skrętek UTP i STP/FTP
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti U6 Extender Cover (EXTD-cover-Wood-3)
    Producent: Ubiquiti
    221,50 zł
    180,08 zł netto
    Obudowa dla UniFi U6 Extender (U6-Extender) i UniFi BeaconHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Zestaw 3 sztuk
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti U6 Extender Cover (EXTD-cover-Concrete-3)
    Producent: Ubiquiti
    221,50 zł
    180,08 zł netto
    Obudowa dla UniFi U6 Extender (U6-Extender) i UniFi BeaconHD, która sprawia, że urządzenie wtapia się z otoczeniem
    Zestaw 3 sztuk
    Formy płatności, które obsługujemy: