ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Nowości MikroTik: cAP XL ac, KNOT LR8 kit, antena HGO-LTE-W oraz tagi Bluetooth TG-BT5
    Dodano: 06.09.2021

    MikroTik zaprezentował kolejne nowości w swojej ofercie. Do rodziny z serii cAP, dołączył cAP XL ac z mocniejszym radiem i większą anteną. Pojawiła się również wersja KNOT z obsługą LoRa 8, czyli KNOT LR8 kit, jak i również akcesoria do urządzenia: antena IoT HGO-LTE-W oraz tagi Bluetooth TG-BT5

    MikroTik cAP XL ac (RBcAPGi-5acD2nD-XL), KNOT LR8 kit (RB924i-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8), antena HGO-LTE-W, tagi Bluetooth (TG-BT5-IN), (TG-BT5-OUT) :: WISP.PL
     
    cAP XL ac to najmocniejszy sufitowy punkt dostępu. Nowa konstrukcja charakteryzuje się większą anteną o wysokim wzmocnieniu, wyższą czułością i wbudowanym reflektorem. Posiada anteny o zysku 6 dBi (2,4 GHz) i 5,5 dBi (5 GHz).

    KNOT LR8 kit to brama IoT, która wykorzystuje technologię Narrow Band i CAT-M oraz obsługuje technologię LoRa 8 (863-870 MHz). Ze względu na niski koszt i niską przepustowość połączenia komórkowego jest obsługiwane przez niezliczonych operatorów komórkowych na całym świecie. KNOT obsługuje wiele protokołów i opcji łączności: WiFi 2,4 GHz, Bluetooth, LoRa, 2x porty Fast Ethernet 10/100 Mb/s z wejściem PoE i wyjściem PoE, MicroUSB.

    antena HGO-LTE-W to wewnętrzna antena combo IoT dla częstotliwości LTE, CAT-M/NB i LoRa. Pracuje w paśmie 699MHz - 3,8GHz. Idealnie nadaje się do urządzeń MikroTik z serii KNOT.

    TG-BT5-IN (wewnętrzny) i TG-BT5-OUT (zewnętrzny) to małe i inteligentne tagi Bluetooth przeznaczone dla MikroTików z serii KNOT lub innych urządzeń do śledzenia zasobów, telemetrii IoT. Posiadają wbudowane czujniki temperatury i akcelerometr oraz baterię. Obsługują formaty telemetryczne jak iBeacon, Eddystone i MikroTik.
     

    Zobacz inne

    23.07.2021, 13:05 : Nowości MikroTik: CCR2004-16G-2S+, RB5009UG+S+IN, GESP+POE-IN oraz zasilacze do netPower
    15.07.2021, 14:34 : Nowość: MikroTik Chateau 5G - najlepszy domowy AP z ultraszybką obsługą LTE/5G
    01.07.2021, 13:50 : Nowość: Ubiquiti UniFi 6 Long Range (U6-LR)
    01.07.2021, 12:52 : Nowość: MikroTik KNOT brama IoT
    30.04.2021, 13:46 : MikroTik Home App
    13.11.2020, 15:19 : Nowości MikroTik: Wireless Wire Cube, Cube 60G ac, LHGG LTE6 kit, LtAP LR8 LTE kit, nowe kable direct attach, nowe wAP ac
    09.10.2020, 15:07 : Nowości MikroTik: hAP ac³, CSS610-8G-2S+IN, mANTBox 52 15S, netPower Lite 7R
    07.08.2020, 16:08 : TP-Link TL-WR844N oraz TL-WR820N – tanie, niezawodne routery w standardzie N300
    29.07.2020, 13:15 : Nowości MikroTik: netPower 16P, LDF LTE6 kit, GPEN21
    23.06.2020, 15:59 : Nowość: Ubiquiti na 60 GHz


    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 5km, TX1310, DDM
    Producent: Option
    95,20 zł
    77,40 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-2GH8GP-V
    Producent: Scodeno
    2 366,00 zł
    1 923,58 zł netto
    Zarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x z PoE) i 2x slotami 2.5G SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-2GH8GT-V
    Producent: Scodeno
    2 136,00 zł
    1 736,59 zł netto
    Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami 2.5G SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-2GH4GP-V
    Producent: Scodeno
    1 971,70 zł
    1 603,01 zł netto
    Zarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 2x slotami 2.5G SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-2GH4GT-V
    Producent: Scodeno
    1 832,00 zł
    1 489,43 zł netto
    Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami 2.5G SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-1GH4GP-V
    Producent: Scodeno
    1 248,70 zł
    1 015,20 zł netto
    Zarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 1x slotem 2.5G SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-1GH4GT-V
    Producent: Scodeno
    1 133,70 zł
    921,71 zł netto
    Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 1x slotem 2.5G SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)
    Producent: Ubiquiti Networks
    121,60 zł
    98,86 zł netto
    Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-2GX8GT-V
    Producent: Scodeno
    1 068,00 zł
    868,29 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-2GX8GP-V
    Producent: Scodeno
    1 330,90 zł
    1 082,03 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x z PoE) i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Maxcable, kat.6, 305m, zewnętrzny żelowany
    Producent: Maxcable
    624,90 zł
    508,05 zł netto
    Kabel odporny na promieniowanie UV, żelowany
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-1GX4GP-V
    Producent: Scodeno
    887,30 zł
    721,38 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-2GX8TP
    Producent: Scodeno
    777,70 zł
    632,28 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE, klasy przemysłowej z 8x portami Fast Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1GX8TP
    Producent: Scodeno
    695,90 zł
    565,77 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE, klasy przemysłowej z 8x portami Fast Ethernet i slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GP
    Producent: Scodeno
    643,70 zł
    523,33 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1GX2GP
    Producent: Scodeno
    530,60 zł
    431,38 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 2x portami Gigabit Ethernet (w tym 2x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 15m
    Producent: Opto
    35,80 zł
    29,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GP
    Producent: Scodeno
    574,10 zł
    466,75 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GT
    Producent: Scodeno
    500,20 zł
    406,67 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 1x slotem SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GT
    Producent: Scodeno
    569,80 zł
    463,25 zł netto
    Przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-8GT-V
    Producent: Scodeno
    1 026,40 zł
    834,47 zł netto
    Zarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-75-8GP-V
    Producent: Scodeno
    1 156,90 zł
    940,57 zł netto
    Zarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:2 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    17,00 zł
    13,82 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-8GP
    Producent: Scodeno
    604,60 zł
    491,54 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-8GT
    Producent: Scodeno
    448,00 zł
    364,23 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-8TP
    Producent: Scodeno
    421,90 zł
    343,01 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Fast Ethernet (w tym 8x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-8TX
    Producent: Scodeno
    278,40 zł
    226,34 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 8x portami Fast Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5TX
    Producent: Scodeno
    243,60 zł
    198,05 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Fast Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5TP
    Producent: Scodeno
    317,50 zł
    258,13 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Fast Ethernet (w tym 4x portami PoE), z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    dostępne
    Scodeno XPTN-9000-65-5GT
    Producent: Scodeno
    295,80 zł
    240,49 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej warstwy 2 z 5x portami Gigabit Ethernet, z mocowaniem do szyny DIN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m
    Producent: Opto
    58,00 zł
    47,15 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP/SFP+/QSFP28 Direct Attach Cable (DAC), 3m
    Producent: Option
    141,40 zł
    114,96 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP/SFP+/QSFP28 Direct Attach Cable (DAC), 1m
    Producent: Option
    106,80 zł
    86,83 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Bluetooth tag, zewnętrzny (TG-BT5-OUT)
    Producent: MikroTik
    66,70 zł
    54,23 zł netto
    Zewnętrzny, mały i inteligentny tag Bluetooth przeznaczony dla MikroTików z serii KNOT lub innych urządzeń do śledzenia zasobów, telemetrii IoT
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Bluetooth tag, wewnętrzny (TG-BT5-IN)
    Producent: MikroTik
    38,90 zł
    31,63 zł netto
    Wewnętrzny, mały i inteligentny tag Bluetooth przeznaczony dla MikroTików z serii KNOT lub innych urządzeń do śledzenia zasobów, telemetrii IoT
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik KNOT LR8 kit (RB924i-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8)
    Producent: MikroTik
    738,90 zł
    600,73 zł netto
    Brama IoT, która wykorzystuje technologię LoRa, Narrow Band i CAT-M, Bluetooth, 2.4 GHz Wireless, PoE in & PoE out, GNSS, GPIO, RS485/Modbus, MicroUSB, 2x porty Fast Ethernet LAN
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik antena SMA/m (HGO-LTE-W)
    Producent: MikroTik
    33,30 zł
    27,07 zł netto
    Antena combo IoT dla częstotliwości LTE, CAT-M/NB i LoRa
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)
    Producent: MikroTik
    372,10 zł
    302,52 zł netto
    Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 100m
    Producent: Opto
    209,70 zł
    170,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przetwornica napięcia Green Cell 1000W/2000W 12V/230V (INV08)
    Producent: Green Cell
    276,70 zł
    224,96 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti airMAX GigaBeam Plus 60 GHz Radio (GBE-Plus)
    Producent: Ubiquiti Networks
    855,80 zł
    695,77 zł netto
    System radiowy pracujacy w paśmie 60 GHz, o zysku 35 dBi, przepustowość 1Gb/s, 1x port Gigabit Ethernet, na odległości do 1,5 km
    Cena za jedną stronę
    Dostępność:
    dostępne
    Goodram microSDHC 32GB Class 10 (M1AA-0320R12)
    Producent: GoodRam
    37,30 zł
    30,33 zł netto
    Karta pamięci Goodram 32 GB microSDHC class 10 + adapter SD
    Dostępność:
    dostępne
    Goodram microSDHC 16GB Class 10 (M1AA-0160R12)
    Producent: GoodRam
    29,80 zł
    24,23 zł netto
    Karta pamięci Goodram 16 GB microSDHC class 10 + adapter SD
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód microHDMI - HDMI dla Raspberry Pi 4, 1m (T7689AX)
    Producent: brak danych
    24,20 zł
    19,67 zł netto
    Kompatybilny z Raspberry Pi 4
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C-W)
    Producent: TriBrer
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Z funkcją automatycznej detekcji długości fali (Wave ID)
    Dostępność:
    dostępne
    Dławik PG-29, szary
    Producent: brak danych
    3,20 zł
    2,60 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Dławik PG-16, szary
    Producent: brak danych
    2,50 zł
    2,03 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 15m
    Producent: brak danych
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 10m
    Producent: brak danych
    46,00 zł
    37,40 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 7m
    Producent: brak danych
    38,50 zł
    31,30 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 5m
    Producent: brak danych
    33,50 zł
    27,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 3m
    Producent: brak danych
    28,60 zł
    23,25 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 2m
    Producent: brak danych
    26,10 zł
    21,22 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 1m
    Producent: brak danych
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA RP(M) - SMA(M), 0.5m
    Producent: brak danych
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda CP3 obrotowa kamera do monitoringu domowego
    Producent: Tenda
    120,20 zł
    97,72 zł netto
    Obrotowa kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TX9 PRO
    Producent: Tenda
    342,20 zł
    278,21 zł netto
    Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-08PV2
    Producent: D-Link
    449,70 zł
    365,61 zł netto
    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda i9
    Producent: Tenda
    116,70 zł
    94,88 zł netto
    Sufitowy punkt dostępowy 2,4 GHz 300 Mb/s, do 25 klientów
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW12 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    597,90 zł
    486,10 zł netto
    Trzypasmowy. domowy system Mesh WiFi AC2100 złożony z 2x Mesh12
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 9V 1A (035R-00143)
    Producent: Teltonika
    38,00 zł
    30,89 zł netto
    Zasilacz 9V przeznaczony do zasilania routerów marki Teltonika
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEF1109D
    Producent: Tenda
    51,60 zł
    41,95 zł netto
    Niezarządzalny 9-portowy switch Fast Ethernet z ochroną odgromową 6 kV
    Dostępność:
    dostępne
    HALNy HLE-3GM
    Producent: HALNy Networks
    532,90 zł
    433,25 zł netto
    3x porty Gigabit Ethernet, MU-MIMO 2x2, WiFi AC1200
    Dostępność:
    dostępne
    HALNy ONT HL-4GQV SC/APC (GPON)
    Producent: HALNy Networks
    391,20 zł
    318,05 zł netto
    4x porty Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+, 1x port Voice FXS (RJ-11), MU-MIMO 4x4, WiFi AC2000
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 3A
    Producent: brak danych
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 20m (zielony)
    Producent: brak danych
    26,10 zł
    21,22 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 15m (czerwony)
    Producent: brak danych
    18,80 zł
    15,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 3.1A ze złączem USB-C dla Raspberry Pi 4B
    Producent: brak danych
    28,90 zł
    23,50 zł netto
    Do zasilania minikomputerów Raspberry Pi 4B
    Dostępność:
    dostępne
    HALNy ONT HL-4GMV SC/APC (GPON)
    Producent: HALNy Networks
    295,30 zł
    240,08 zł netto
    4x porty Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+, 2x porty Voice FXS (RJ-11), MU-MIMO 2x2, WiFi AC1200
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 30m (zielony)
    Producent: brak danych
    40,70 zł
    33,09 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 10m (zielony)
    Producent: brak danych
    15,00 zł
    12,20 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 30m (czerwony)
    Producent: brak danych
    35,40 zł
    28,78 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 30m (zielony)
    Producent: brak danych
    35,40 zł
    28,78 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 20m (czerwony)
    Producent: brak danych
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 20m (zielony)
    Producent: brak danych
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 15m (zielony)
    Producent: brak danych
    18,80 zł
    15,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 10m (czerwony)
    Producent: brak danych
    13,30 zł
    10,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (zielony)
    Producent: brak danych
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (czerwony)
    Producent: brak danych
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (żółty)
    Producent: brak danych
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (szary)
    Producent: brak danych
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 30m (czarny)
    Producent: brak danych
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    HALNy ONT HL-1GE SC/APC (GPON)
    Producent: HALNy Networks
    127,10 zł
    103,33 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+. Funkcje Bridge i Router NAT
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód instalacyjny LgY (1x1,5) drut 100m, niebieski
    Producent: Elektrokabel
    150,90 zł
    122,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód instalacyjny LgY (1x1,5) drut 100m, czarny
    Producent: Elektrokabel
    150,90 zł
    122,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód instalacyjny LgY (1x1,5) drut 100m, czerwony
    Producent: Elektrokabel
    150,90 zł
    122,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 27, TwistPort, 2-pack (UD-TP-27)
    Producent: RF Elements
    1 695,40 zł
    1 378,37 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 27.5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony STP, czarny
    Producent: brak danych
    53,40 zł
    43,41 zł netto
    24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel STP 19" kat.6a, 48 porty z podstawką, czarny
    Producent: brak danych
    433,50 zł
    352,44 zł netto
    48-portowy ekranowany patch panel kategorii 6a
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel STP 19" kat.5e, 48 portów z podstawką, czarny
    Producent: brak danych
    271,80 zł
    220,98 zł netto
    48-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 24, TwistPort, 2-pack (UD-TP-24)
    Producent: RF Elements
    1 252,50 zł
    1 018,29 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 24.4 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 21, TwistPort, 2-pack (UD-TP-21)
    Producent: RF Elements
    1 100,20 zł
    894,47 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 21.2 dBi
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    UltraDish TP 550 (ULD-TP-550)
    Producent: RF Elements
    702,40 zł
    571,06 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 27.5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    UltraDish TP 400 (ULD-TP-400)
    Producent: RF Elements
    538,80 zł
    438,05 zł netto
    Paraboliczna antena kierunkowa ze złączem TwistPort, 5 GHz, o zysku 24.5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    TwistPort Adapter do Mimosa C5x (TPA-C5x)
    Producent: RF Elements
    143,00 zł
    116,26 zł netto
    Do Mimosa C5x
    Dostępność:
    dostępne
    Przetwornica napięcia Green Cell 300W/600W 12V/230V (INV05DE)
    Producent: Green Cell
    194,70 zł
    158,29 zł netto
    Czysta sinusoida
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SG1210MPE
    Producent: TP-Link
    545,80 zł
    443,74 zł netto
    Niezarządzany switch z 9x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 1x gigabitowy slotem combo SFP / RJ45
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SG1210MP
    Producent: TP-Link
    465,20 zł
    378,21 zł netto
    Niezarządzany switch z 9x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 1x gigabitowy slotem combo SFP / RJ45
    Dostępność:
    dostępne
    Ładowarka samochodowa Coney 2x USB 2.1A 12V/24V
    Producent: Natec
    27,00 zł
    21,95 zł netto
    Ładowarka samochodowa do zapalniczki, 2x USB 2.1A 12V/24V
    Dostępność:
    dostępne
    Mysz Natec Hoopoe 1600 DPI, czarna
    Producent: Natec
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Uniwersalna mysz przewodowa, kabel 1.8m, USB 2.0, 1600 DPI
    Formy płatności, które obsługujemy: