ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Modemy, Anteny zewnętrzne,
  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Pozostałe, Układy scalone,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • PLC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, GPEN,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Narzędzia,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Organizery, Akcesoria, Szafy,
  • TP-Link
  • Zasilanie, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • Akcesoria, Cloud Keys i Gateway, Switche,
  • Złącza
  • RJ45, Typu TNC, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Ubiquiti 25Gbps SFP28 Long-Range Direct Attach Cable, 5m (UACC-AOC-SFP28-5M)
    370,60 zł
    301,30 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Ubiquiti 25Gbps SFP28 Long-Range Direct Attach Cable, 5m (UACC-AOC-SFP28-5M) to aktywny kabel optyczny Multi Mode. UACC-AOC-SFP28 używany jest do bezpośredniego połączenia dwóch portów SFP28 z prędkością łącza 25 Gb/s.

    Ten ultracienki, o średnicy 3 mm, kabel optyczny występuje w długościach 5m, 10m, 20m oraz 30m. Kable AOC są idealne do tworzenia połączeń między przełącznikami lub routerami, które zapewniają prędkość 25 Gb/s.

    Najważniejsze cechy:
    • Obsługa 25 Gigabit Ethernet
    • Długość kabla 5 metrów
    • Płaszcz kabla:  PVC
    • Długośc fali: 850 nm
    • Średnica kabla 3.0 mm
    • Temperatura pracy: od 0 do 70°C
    • Kompatybilność z przełącznikami Ubiquiti UniFi obsługującymi DAC 1/10/25 Gigabit

    Galeria produktu: