ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Option SFP28 Dual, 25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM
    307,70 zł
    250,16 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Option
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Option SFP28 Dual, 25Gbps, SM LC, 15dB, 14km, TX1310, DDM to moduł SFP28 zapewniający transmisję do 25 Gb/s. Idealnie nadaje się do stworzenia połączenia o dużej przepustowości, np. pomiędzy dwoma switchami. Wkładka posiada 2 złącza LC/UPC i laser Singlemode, nadaje na fali o długości 1310 nm. Maksymalny zasięg transmisji wynosi 14 km. 

    Moduły SFP używane są w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.

    Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.

    Typ modułu
    SFP28
    Porty
    2x 25Gbps LC SM
    Długość fali
    1310nm
    Laser
    DFP+PIN
    Moc nadawcza (Tx)
    -7 ~ 2 dBm
    Maksymalna czułość odbioru (Rx)
    -14 dBm
    DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
    Tak
    Dopuszczalna temperatura pracy
    Od 0 do 70 st. C
    Zasięg
    Ok 14 km

    Galeria produktu: