ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Automatyka i Przemysł
  • Modemy / Routery, Akcesoria,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • PLC, RS-232/RS-485,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Organizery, Patch panele,
  • TP-Link
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • Akcesoria, Switche,
  • Złącza
  • RJ45, RJ11, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 250m G657A2
    237,10 zł
    192,76 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Opto
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 250m.

    Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

    Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

    Galeria produktu: