ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Opcje szczegółowe:

    Szukana fraza:
    Cena od: do
    Kategoria:
    Producent:
    Tylko dostępne?
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    198,10 zł
    161,06 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    231,40 zł
    188,13 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    234,20 zł
    190,41 zł netto

    WDM, TX: 1490nm, RX: 1550nm), SM SC, 80km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    234,20 zł
    190,41 zł netto

    WDM, TX: 1550nm, RX: 1490nm, SM SC, 80km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    307,20 zł
    249,76 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    515,20 zł
    418,86 zł netto

    Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    1 798,00 zł
    1 461,79 zł netto

    Zestaw dwóch modułów SFP/SFP+/SFP28 25Gb/s dla światłowodu jednomodowego, o maks. zasięgu 15km