ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    196,70 zł
    159,92 zł netto

    SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: RF Elements
    206,20 zł
    167,64 zł netto

    Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenia RouterBoard firmy MikroTik są kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.
    Wykonany z tworzywa sztucznego ABS.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    209,80 zł
    170,57 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Obudowa 1U do montażu w szafie rack 19" na dwa moduły CWDM MUX8A-C2 MikroTika.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    210,80 zł
    171,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    220,80 zł
    179,51 zł netto

    Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    220,80 zł
    179,51 zł netto

    Transmiter sieciowy/mediakonwerter: 1x gigabitowy port ethernet, wyjście zasilania PoE, maks. teoretyczna przepustowość po sieci elektr. 600 Mb/s.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    220,80 zł
    179,51 zł netto

    Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    220,80 zł
    179,51 zł netto

    QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    240,90 zł
    195,85 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    242,20 zł
    196,91 zł netto

    Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    270,50 zł
    219,92 zł netto

    Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
    W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    264,50 zł
    215,04 zł netto
    233,40 zł netto

    Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    300,60 zł
    244,39 zł netto

    Osłona antyzakłóceniowa dla urządzeń MikroTik z serii LHG o średnicy Ø 391 mm (LHG 2, LHG 5, LHG 5 ac, LHG HP5, LHG 4G kit, LHG LTE kit, LHG 60G, LHG Lite60, Wireless Wire Dish)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    303,60 zł
    246,83 zł netto

    Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik. Obsługuje inne pasma LTE niż R11e-LTE, nie korzysta z 2G i 3G.
    Formy płatności, które obsługujemy: