ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • RJ45, Typu SMA, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)
    176,00 zł
    143,09 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Ubiquiti UFiber Instant (UF-Instant) to moduł optyczny SFP punkt-wielopunkt i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie Layer2 i Layer3. UF-Instant to moduł SFP z funkcją CPE pasywnej gigabitowej sieci optycznej.

    Najważniejsze cechy Ubiquiti UFiber Instant: 
    • Wydajny GPE CPE
    • Do 2,488 Gb/s downstream i 1,244 Gb/s upstream GPON
    • Łączność do 20 km sieci GPON
    • Zaawansowane funkcje zarządzania warstwami 2/3
    • 1x port GPON WAN, SC/APC
    • Interfejs SFP 1 Gb/s
    UFiber Instant
    Typ transceivera SFP
    Światłowód  
      Maks. szybkość przesyłania danych
    2,488 Mb/s  
      Typ interfejsu
    SFP  
      Maksymalny dystans transferu
    20 km  
    moc Tx (minimalna)
    1,5 dBmW  
    moc Tx (maksymalna)
    5 dBmW  
    moc Rx (minimalna)
    -28 dBmW  
    moc Rx (maksymalna)
    8 dBmW  
    Opis ogólny
      Kolor
    Czarny, Metaliczny  
    Certyfikaty
    CE, FCC, IC  
    Zarządzanie energią
      Napięcie
    3.3 V  
      Pobór mocy
    2 W  
    Warunki zewnętrzne
      Zakres temperatur (eksploatacja)
    -10 - 45 °C  
    Zakres wilgotności względnej
    10 - 90%  
    Waga i rozmiary
      Szerokość
    69,5 mm  
      Głębokość
    13,7 mm  
      Wysokość
    11,3 mm  
      Waga
    30 g  

    Galeria produktu: