ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże SzkoleniaO firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    TP-Link TL-WR844N oraz TL-WR820N – tanie, niezawodne routery w standardzie N300
    Dodano: 07.08.2020

    Dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu, a jednocześnie nie chcą uszczuplać domowego budżetu TP-Link przygotował dwa bezprzewodowe routery we wciąż popularnym standardzie N300, pracujące w paśmie 2,4GHz. 
    TP-Link TL-WR844N oraz TL-WR820N – tanie, niezawodne routery w standardzie N300
    Maks. teoretyczna przepustowość transmisji routerów wynosi 300 Mb/s. Każdy z nich wyposażony jest w dwie zewnętrzne, dookólne anteny o zysku 5 dBi oraz technologię 2x2 MIMO. Posiadają funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN oraz Tag VLAN oraz są zgodne z IPv6.
     
    TL-WR820N posiada 3 porty Fast Ethernet 10/100 Mb/s (2 porty LAN i 1 port WAN). 

    TL-WR844N posiada 5 portów Fast Ethernet 10/100 Mb/s (4 porty LAN i 1 port WAN). Obsługuje funkcję QoS. Zarządzalny za pomocą aplikacji TP-Link Tether. Pracuje w 4 trybach: router, access point, wzmacniacz sygnału i WISP.


    Zobacz inne

    29.07.2020, 13:15 : Nowości MikroTik: netPower 16P, LDF LTE6 kit, GPEN21
    23.06.2020, 15:59 : Nowość: Ubiquiti na 60 GHz
    22.05.2020, 16:10 : Nowość: MikroTik Chateau LTE12
    29.04.2020, 16:46 : Nowości MikroTik: CCR2004-1G-12S+2XS, hAP ac³ LTE6 kit, CRS326-24G-2S+IN
    27.04.2020, 16:27 : Nowości MikroTik: netPower 15FR, NetMetal ac², Cube Lite60 i HGO-antenna-OUT
    21.04.2020, 13:43 : Nowość: AirFiber 60
    20.04.2020, 13:56 : Nowość: UniFi Switch PRO od Ubiquiti
    27.01.2020, 14:55 : Nowa seria urządzeń MikroTik LoRa
    05.12.2019, 11:29 : Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9
    26.11.2019, 13:51 : Nowa seria urządzeń MikroTik z LTE CAT6


    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Huawei SFP GPON OLT CLASS C++
    Producent: Huawei
    246,60 zł
    200,49 zł netto
    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone 10G RJ-45 STP kat.6a, samozaciskowy (SXKJ-10G-STP-BK-SA)
    Producent: Solarix
    20,10 zł
    16,34 zł netto
    Do kabli typu drut z żyłą AWG 22 - 26
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 STP kat.6, samozaciskowy (SXKJ-6-STP-BK-SA)
    Producent: Solarix
    16,30 zł
    13,25 zł netto
    Do kabli typu drut z żyłą AWG 22 - 26
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, samozaciskowy (SXKJ-6-UTP-BK-SA)
    Producent: Solarix
    12,60 zł
    10,24 zł netto
    Do kabli typu drut z żyłą AWG 22 - 26
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, samozaciskowy (SXKJ-5E-STP-BK-SA)
    Producent: Solarix
    12,30 zł
    10,00 zł netto
    Do kabli typu drut z żyłą AWG 22 - 26
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e, samozaciskowy (SXKJ-5E-UTP-BK-SA)
    Producent: Solarix
    8,00 zł
    6,50 zł netto
    Do kabli typu drut z żyłą AWG 22 - 26
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei SFP GPON OLT CLASS C+
    Producent: Huawei
    105,60 zł
    85,85 zł netto
    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Taśma rzepowa, dwustronna, 20mm, 10m, biała
    Producent: brak danych
    93,00 zł
    75,61 zł netto
    Taśma rzepowa dwustronna (haczyk + pętelka) o szerokości 20 mm, w rolce o długości 10 metrów
    Dostępność:
    dostępne
    Taśma rzepowa, dwustronna, 20mm, 10m, czarna
    Producent: brak danych
    93,00 zł
    75,61 zł netto
    Taśma rzepowa dwustronna (haczyk + pętelka) o szerokości 20 mm, w rolce o długości 10 metrów
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Huawei ONT EG8141A5 (GPON/EPON)
    Producent: Huawei
    135,40 zł
    110,08 zł netto
    1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Kontroler GSM V4.2 w obudowie
    Producent: brak danych
    285,70 zł
    232,28 zł netto
    Może wysyłać odczyty czujników lub wykonywać komendy włączenia/wyłączenia przez SMS, połączenie, MQTT (poprzez transmisję danych GPRS do serwera lub aplikacji)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN
    Producent: MikroTik
    365,40 zł
    297,07 zł netto
    8-portowy switch Gigabit Ethernet z 2x slotami SFP+, SwitchOS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik mANTBox 52 15s (RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S)
    Producent: MikroTik
    579,40 zł
    471,06 zł netto
    2,4 GHz / 5GHz, szerokość wiązki 90° / 60°, antena 12 dBi / 15dBi, procesor 4-rdzeniowy 716MHz, 256MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)
    Producent: MikroTik
    365,40 zł
    297,07 zł netto
    Bezprzewodowy router dual band z portem USB i odłączalnymi antenami
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik nRayAIM-DH1
    Producent: MikroTik
    17,10 zł
    13,90 zł netto
    Do ustawiania i celowania
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 800 SCL FR
    Producent: Power Walker
    281,80 zł
    229,11 zł netto
    UPS o mocy 800VA/480W wyposażony w 2x gniazda French
    Dostępność:
    dostępne
    Wzmacniacz GSM/DCS LCD3000 z wbudowaną anteną
    Producent: Signaflex
    556,60 zł
    452,52 zł netto
    Poprawa jakości rozmów GSM (GSM 900 MHz) i 4G (GSM 1800 MHz) oraz szybkości internetu 4G (LTE, GSM1800, DCS) i transmisji danych GSM/GPRS.
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 40m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    66,10 zł
    53,74 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 30m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    52,40 zł
    42,60 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 20m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    42,80 zł
    34,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    27,60 zł
    22,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    66,10 zł
    53,74 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    52,40 zł
    42,60 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    42,80 zł
    34,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 Ghost (przeźroczysty)
    Producent: Opto
    27,60 zł
    22,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0308GBL, 3 wejścia, 8 wyjść
    Producent: brak danych
    41,00 zł
    33,33 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 10m
    Producent: brak danych
    46,00 zł
    37,40 zł netto
    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 7m
    Producent: brak danych
    38,50 zł
    31,30 zł netto
    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 5m
    Producent: brak danych
    33,50 zł
    27,24 zł netto
    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 3m
    Producent: brak danych
    28,60 zł
    23,25 zł netto
    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 2m
    Producent: brak danych
    26,10 zł
    21,22 zł netto
    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 1m
    Producent: brak danych
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    Przedłużacz
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód ZTT 8J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m
    Producent: ZTT
    1,30 zł
    1,06 zł netto
    Światłowód o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji w kanalizacji teletechnicznej
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka słupek FTTx, zewnętrzna RSZ-146/18/10-16J
    Producent: Mantar
    316,00 zł
    256,91 zł netto
    Szafka zewnętrzna dla sieci FTTx. Wyposażona we wkładki: operatorską (2x otwory SC Simplex), kliencką (16x otworów SC Simplex)
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SF1008LP
    Producent: TP-Link
    198,80 zł
    161,63 zł netto
    Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer AX20
    Producent: TP-Link
    529,20 zł
    430,24 zł netto
    Trzypasmowy, bezprzewodowy router AX1800 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax, 5x portów Gigabit Ethernet, port USB
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika FMP100
    Producent: Teltonika
    279,10 zł
    226,91 zł netto
    Prosty terminal śledzący w czasie rzeczywistym typu Plug and Track z łącznością GNSS, GSM i Bluetooth, ze złączem do zapalniczki
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika FMT100
    Producent: Teltonika
    244,20 zł
    198,54 zł netto
    Specjalny i mały wodoodporny tracker GNSS z wbudowanym akcelerometrem i żyroskopem
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika FMB130
    Producent: Teltonika
    212,80 zł
    173,01 zł netto
    Zaawansowany tracker z wewnętrznym GNSS, antenami GSM, konfigurowalnymi wejściami cyfrowymi, analogowymi, ujemnymi wejściami, wejściami impulsowymi, trzema wyjściami DOUT, łącznością Bluetooth i baterią zapasową
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika FMB003
    Producent: Teltonika
    359,30 zł
    292,11 zł netto
    Zaawansowany terminal śledzący w czasie rzeczywistym typu Plug and Track z łącznością GNSS, GSM i Bluetooth
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika FMB920
    Producent: Teltonika
    184,90 zł
    150,33 zł netto
    Mały i inteligentny tracker z Bluetooth i wewnętrzną baterią zapasową
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TP-Link Archer AX50
    Producent: TP-Link
    734,00 zł
    596,75 zł netto
    Trzypasmowy, bezprzewodowy router AX3000 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax, 5x portów Gigabit Ethernet, USB
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer AX10
    Producent: TP-Link
    362,60 zł
    294,80 zł netto
    Trzypasmowy, bezprzewodowy router AX1500 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac/ax, 5x portów Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Chateau LTE18 (RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG18-EA)
    Producent: MikroTik
    908,30 zł
    738,46 zł netto
    Dwupasmowy access point z obsługą LTE kat. 18
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)
    Producent: MikroTik
    474,70 zł
    385,93 zł netto
    8-portowy switch zewnętrzny z 7 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP+, SwitchOS, przeznaczony do sieci GPEN
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei H901GPHF płyta GPON OLT (wkładki C++)
    Producent: Huawei
    7 474,30 zł
    6 076,67 zł netto
    16-portowa płyta GPON do OLT z serii MA5800
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei MA5800-X7 GPON OLT
    Producent: Huawei
    10 796,20 zł
    8 777,40 zł netto
    Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MR50G
    Producent: Mercusys
    155,30 zł
    126,26 zł netto
    Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1900
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-12-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    2 329,30 zł
    1 893,74 zł netto
    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 12 włókien SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 8F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-8-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    1 832,40 zł
    1 489,76 zł netto
    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 8 włókien SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 4F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-4-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    1 304,40 zł
    1 060,49 zł netto
    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 4 włókna SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 2F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-2-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    1 087,00 zł
    883,74 zł netto
    Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125 G.657A1
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 24F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    4 740,60 zł
    3 854,15 zł netto
    Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 24 włóknami SM 9/125
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    3 130,60 zł
    2 545,20 zł netto
    Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 12 włóknami SM 9/125
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 24F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-24-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    5 098,40 zł
    4 145,04 zł netto
    Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 24 włókna SM 9/125
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 12F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-12-OS-HDPE
    Producent: Solarix
    3 309,50 zł
    2 690,65 zł netto
    Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 12 włókien SM 9/125
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód wewnętrzny MDIC Solarix 2f, 9/125 LSOH, 1000m, SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-WH
    Producent: Solarix
    419,90 zł
    341,38 zł netto
    Kabel światłowodowy płaski MDIC z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 2 włókna SM 9/125. Szpula 1000m
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód wewnętrzny MDIC Solarix 2f, 9/125 LSOH, 1000m, SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-BK
    Producent: Solarix
    419,90 zł
    341,38 zł netto
    Kabel światłowodowy płaski MDIC z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 2 włókna SM 9/125. Szpula 1000m
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna FGG 12/8mm MDPE krążek 200m
    Producent: brak danych
    298,00 zł
    242,28 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Złączka doziemna FGZ do mikrorurki 12mm
    Producent: brak danych
    14,10 zł
    11,46 zł netto
    Złączka FGZ przelotowa do łączenia mikrorurek o średnicy zewnętrznej 12 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Zaślepka doziemna FGK do mikrorurki 12mm
    Producent: brak danych
    10,10 zł
    8,21 zł netto
    Zaślepka FGK do zamykania otwartych końców mikrorurek o średnicy 12 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti GigaBeam Long-Range (GBE-LR) 60 GHz
    Producent: Ubiquiti Networks
    941,50 zł
    765,45 zł netto
    System radiowy pracujacy w paśmie 60 GHz z radiem zapasowym na 5 GHz, przepustowość 1Gb/s, 1x port Gigabit Ethernet, na duże odległości
    Cena za jedną stronę
    Dostępność:
    dostępne
    Zaciskarka HT-N3 do konektorów KRJS45/6ASLD
    Producent: Solarix
    342,90 zł
    278,78 zł netto
    Zaciskarka do złącz KRJS45/6ASLD
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda AC19
    Producent: Tenda
    249,00 zł
    202,44 zł netto
    Dwupasmowy, gigabitowy, bezprzewodowy router AC2100, 4x4 MU-MIMO w paśmie 5 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Opaska zaciskowa ślimakowa 60-215 mm
    Producent: brak danych
    13,00 zł
    10,57 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Ściągacz izolacji RCS-114 (4,5-29mm)
    Producent: brak danych
    232,60 zł
    189,11 zł netto
    Do usuwania płaszcza i powłok z kabli o średnicy od 4.5 do 29 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Gniazdo kompresyjne kątowe 90 IEC 113
    Producent: Master Connectors
    4,20 zł
    3,41 zł netto
    Złącze kątowe 90 IEC przeznaczone do kabli marki Triset
    Dostępność:
    dostępne
    Wtyk kompresyjny kątowy 90 IEC 113
    Producent: Master Connectors
    3,90 zł
    3,17 zł netto
    Złącze kątowe 90 IEC przeznaczone do kabli marki Triset
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(M), 0.5m
    Producent: brak danych
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Odpowiednik modelu: SMASMA MikroTika
    Dostępność:
    dostępne
    Złącze kompresyjne kątowe 90 F 113
    Producent: Master Connectors
    3,80 zł
    3,09 zł netto
    Złącze kątowe 90 F przeznaczone do kabli marki Triset
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(M), 1m
    Producent: brak danych
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    Odpowiednik modelu: SMASMA MikroTika
    Dostępność:
    dostępne
    Złącze kompresyjne F 113
    Producent: Master Connectors
    2,00 zł
    1,63 zł netto
    Złącze F przeznaczone do kabli marki Triset
    Dostępność:
    dostępne
    Uniwersalny zaciskacz do złączy kompresyjnych BNC, F, IEC, RCA
    Producent: Master Connectors
    95,70 zł
    77,80 zł netto
    Do złączy kompresyjnych kątowych oraz prostych BNC, F, IEC, RCA
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 600mm, drzwi szklane, szara
    Producent: Lanberg
    375,80 zł
    305,53 zł netto
    Szafa 9U 19", 600 x 600 mm, jednosekcyjna, szara
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-MR100
    Producent: TP-Link
    309,00 zł
    251,22 zł netto
    Bezprzewodowy router 4G LTE, pracujący w standardzie N o przepustowości do 300Mb/s w pasmie 2,4 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód FTP Solarix, kat.6A, 500m, zewnętrzny SXKD-6A-STP-PE
    Producent: Solarix
    1 037,30 zł
    843,33 zł netto
    Wysokiej jakości zewnętrzny kabel CAT6A z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca szpula 500m
    Dostępność:
    dostępne
    Kingston microSD Canvas Select Plus 256GB UHS-I (SDCS2/256GB)
    Producent: Kingston
    184,50 zł
    150,00 zł netto
    Karta pamięci microSD 256GB Class 10 UHS-I, U3, V30 + adapter SD
    Dostępność:
    dostępne
    Kingston microSD Canvas Select Plus 128GB UHS-I (SDCS2/128GB)
    Producent: Kingston
    81,70 zł
    66,42 zł netto
    Karta pamięci microSD 128GB Class 10 UHS-I + adapter SD
    Dostępność:
    dostępne
    Goodram USB 3.0 UTS3 32GB (UTS3-0320K0R11)
    Producent: GoodRam
    32,30 zł
    26,26 zł netto
    Pendrive USB 3.0, poj. 32 GB
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp. SPD 5kVA, czarna
    Producent: brak danych
    67,10 zł
    54,55 zł netto
    Listwa zasilająca z 8 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym (SPD 5kVA)
    Dostępność:
    dostępne
    SFP EPON-OLT-PX20++, 1.25Gbps, TX1490/RX1310, DDM
    Producent: Option
    103,80 zł
    84,39 zł netto
    Do terminali OLT EPON
    Dostępność:
    dostępne
    Wtyk RJ45 CAT6 UTP 8p8c KRJ45/6SLD (drut)
    Producent: Solarix
    1,50 zł
    1,22 zł netto
    Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.6 zaciskane na przewody typu drut
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 570x450mm, drzwi szklane, szara
    Producent: Lanberg
    382,60 zł
    311,06 zł netto
    Szafa 12U 19", 570 x 450 mm, jednosekcyjna, szara
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 600mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: Lanberg
    375,80 zł
    305,53 zł netto
    Szafa 9U 19", 600 x 600 mm, jednosekcyjna, czarna
    Dostępność:
    dostępne
    Moduł zasilający do terminali OLT 12V/6.25A
    Producent: UPLink
    321,80 zł
    261,63 zł netto
    Przeznaczony do montażu w terminalach OLT marki UPLink
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei E5783 router LTE
    Producent: Huawei
    227,30 zł
    184,80 zł netto
    Mobilny router LTE
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti Recessed nanoHD Ceiling Mount, 3-pack (nanoHD-RCM-3)
    Producent: Ubiquiti Networks
    204,50 zł
    166,26 zł netto
    Niskoprofilowy uchwyt sufitowy dla UniFi nanoHD. Zestaw 3 szt.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda 4G680
    Producent: Tenda
    291,90 zł
    237,32 zł netto
    Router 4G LTE Wi-Fi N300
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)
    Producent: Huawei
    228,20 zł
    185,53 zł netto
    port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)
    Dostępność:
    dostępne
    Maseczka ochronna, medyczna, jednorazowa (3-warstwowa)
    Producent: brak danych
    1,50 zł
    1,22 zł netto
    Posiadają certyfikat medyczny.
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 1.5m (zielony)
    Producent: brak danych
    3,90 zł
    3,17 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 5m (biały)
    Producent: brak danych
    8,20 zł
    6,67 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 7m (zielony)
    Producent: brak danych
    9,70 zł
    7,89 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 7m (niebieski)
    Producent: brak danych
    9,70 zł
    7,89 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 5m (zielony)
    Producent: brak danych
    7,70 zł
    6,26 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 10m (niebieski)
    Producent: brak danych
    13,00 zł
    10,57 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 1m (niebieski)
    Producent: brak danych
    3,50 zł
    2,85 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 1.5m (niebieski)
    Producent: brak danych
    3,90 zł
    3,17 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 0.5m (zielony)
    Producent: brak danych
    2,80 zł
    2,28 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 0.25m (zielony)
    Producent: brak danych
    2,60 zł
    2,11 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Formy płatności, które obsługujemy: