ALLNET.PL Sieci bezprzewodowe - generalny dystrybutor Sparklan
Nowości Promocje Wyprzedaże O firmieSerwis Kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
0 801 003 092
TWÓJ KOSZYK
ZAŁÓŻ KONTO     LOGOWANIE

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    MikroTik RouterBoard RB4011iGS+RM już w ofercie
    Dodano: 04.10.2018

    Do naszej oferty dołączył oczekiwany, nowy model firmy MikroTik:
    - RouterBoard RB4011iGS+RM. Urządzenie zostało wyposażone w 10 portów Gigabit Ethernet oraz jeden slot SFP+ (10Gbps). Posiada wydajny czterordzeniowy procesor AL21400 o taktowaniu 1,4GHz (taki sam jak w modelu RB1100AHx4) a także 1 GB pamięci RAM i 521 MB wbudowanej pamięci NAND. Na pierwszym porcie znajduje się wejście PoE a na porcie 10 - wyjście PoE. Zakres obsługiwanego napięcia to 18-57V DC. Model ten może być zasilany także przez gniazdo DC, w zestawie zasilacz 24V 1.5A.
    Router posiada obudowę typu desktop. Dzięki znajdującym się w zestawie uszom istnieje możliwość montażu w szafach Rack 19". Urządzenie posiada system RouterOS (level 5).

    Zobacz inne

    02.06.2018, 19:22 : Nowe modele firmy MikroTik już dostępne
    20.04.2018, 22:15 : Najnowszy zestaw SXT Sixpack v2 już w sprzedaży, seria limitowana
    10.04.2018, 18:49 : Pierwszy 24-portowy switch PoE firmy Mikrotik CRS328-24P-4S+RM
    01.03.2018, 22:40 : Długo oczekiwane Ubiquiti NanoStation 5ac Loco już w naszym sklepie
    27.02.2018, 23:58 : hAP ac² nowy dwuzakresowy router bezprzewodowy firmy MikroTik
    16.02.2018, 21:34 : CRS112-8P-4S-IN - pierwszy w ofercie MikroTik'a switch PoE 802.3af/at
    05.02.2018, 19:15 : Najnowsze modele MikroTik LHG XL oraz cAP ac już w naszej ofercie
    12.12.2017, 20:44 : MikroTik SXTsq 5 ac oraz LHG 5 ac już w naszym magazynie
    16.11.2017, 15:25 : Nowe modele MikroTik SXTsq High Power i LHG 2 już do nabycia
    02.08.2017, 12:53 : Patchcordy EasyBend


    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 6V 2A
    Producent: brak danych
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Kabel zasilający 3m komputerowy
    Producent: brak danych
    19,40 zł
    15,77 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 1.5m (biały)
    Producent: brak danych
    5,30 zł
    4,31 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 13V 0.65A
    Producent: brak danych
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Power Walker VI 2200 STL FR
    Producent: Power Walker
    632,30 zł
    514,07 zł netto
    UPS o mocy 2200VA/1320W wyposażony w 4x French.
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 5m
    Producent: Opto
    31,20 zł
    25,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m
    Producent: Opto
    26,60 zł
    21,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m
    Producent: Opto
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Kubek MikroTik (MTCP)
    Producent: MikroTik
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    Idealny do kawy :)
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m
    Producent: Opto
    51,00 zł
    41,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m
    Producent: brak danych
    65,20 zł
    53,01 zł netto
    Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 3m.
    Dostępność:
    dostępne
    Antena radiowa Dipol 1RUZ PM B
    Producent: Dipol
    47,50 zł
    38,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Magnetyczny czujnik poziomu wody CMW45
    Producent: brak danych
    22,40 zł
    18,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Huawei ONU HG8010H GE (GPON)
    Producent: Huawei
    113,00 zł
    91,87 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    LAN kontroler V3.5 w obudowie
    Producent: brak danych
    247,20 zł
    200,98 zł netto
    Pozwala kontrolować zdalnie do 10 wyjść DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Gniazdko natynkowe 1x RJ-45 kat.5e ekranowane
    Producent: brak danych
    12,40 zł
    10,08 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m
    Producent: Opto
    29,60 zł
    24,07 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m
    Producent: Opto
    24,90 zł
    20,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m
    Producent: Opto
    20,50 zł
    16,67 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m
    Producent: Opto
    17,70 zł
    14,39 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    26,90 zł
    21,87 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    21,60 zł
    17,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    18,00 zł
    14,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    17,50 zł
    14,23 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    32,60 zł
    26,50 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    26,90 zł
    21,87 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    23,40 zł
    19,02 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    22,30 zł
    18,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,70 zł
    17,64 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m
    Producent: Opto
    18,90 zł
    15,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m
    Producent: Opto
    45,90 zł
    37,32 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m
    Producent: Opto
    33,90 zł
    27,56 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m
    Producent: Opto
    27,90 zł
    22,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m
    Producent: Opto
    25,50 zł
    20,73 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m
    Producent: Opto
    23,20 zł
    18,86 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    22,60 zł
    18,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 7m
    Producent: Opto
    12,90 zł
    10,49 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m
    Producent: Opto
    35,70 zł
    29,02 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m
    Producent: Opto
    15,10 zł
    12,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m
    Producent: Opto
    12,40 zł
    10,08 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m
    Producent: Opto
    15,10 zł
    12,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m
    Producent: Opto
    16,40 zł
    13,33 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 5m
    Producent: Opto
    31,20 zł
    25,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 3m
    Producent: Opto
    26,60 zł
    21,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 5m
    Producent: Opto
    31,20 zł
    25,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m
    Producent: Opto
    26,60 zł
    21,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m
    Producent: Opto
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 5m
    Producent: Opto
    31,20 zł
    25,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m
    Producent: Opto
    26,60 zł
    21,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m
    Producent: Opto
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 5m
    Producent: Opto
    31,20 zł
    25,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m
    Producent: Opto
    26,60 zł
    21,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m
    Producent: Opto
    21,90 zł
    17,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 5m
    Producent: Opto
    31,20 zł
    25,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m
    Producent: Opto
    26,60 zł
    21,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m
    Producent: Opto
    24,50 zł
    19,92 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m
    Producent: Opto
    22,20 zł
    18,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 7m
    Producent: Opto
    32,20 zł
    26,18 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 15m
    Producent: Opto
    57,50 zł
    46,75 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m
    Producent: Opto
    21,00 zł
    17,07 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: